Kiermasz staroci w CH Auchan

poniedziałek, 9.1.2023 15:44 535 0

Rzeczy, które nie wychodzą z mody – antyki, bibeloty, witraże, reprodukcje rysunków i zdjęć, płyty winylowe czy porcelanę – będzie można obejrzeć i kupić podczas kiermaszu staroci w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Te unikatowe przedmioty z duszą będą na wyciągnięcie ręki od 12 do 14 stycznia.

Warto odwiedzić jarmark staroci w Centrum Handlowym Auchan Bielany, by poczuć klimat minionych lat. Wśród wystawianych przedmiotów będzie można zakupić m.in. unikatowe elementy wyposażenia wnętrz i dekoracje w różnych starych stylach. Wyroby z brązu i mosiądzu, witraże, filiżanki, talerzyki czy sztućce doskonale sprawdzą się jako oryginalne upominki dla najbliższych, a ozdobne lusterko, biżuteria czy pudełeczko na kosztowności sprawią przyjemność niejednej wielbicielce staroci. Reprodukcje rysunków i zdjęć oraz dawne wydania albumów i książek z pewnością ucieszą kolekcjonerów. Miłośnicy nut wydobywających się z „czarnej” płyty także będą zadowoleni z wizyty na jarmarku. Na jednym ze stoisk będą mieli okazję uzupełnić kolekcję o płyty winylowe artystów reprezentujących różne gatunki muzyczne.

Styczniowy jarmark rozpoczyna cykl 12 wydarzeń w 2023 roku, które co miesiąc będą odbywać się w Centrum Handlowym Auchan Bielany. Kolejny będzie miał miejsce w dniach 23-25 lutego.

Centrum Handlowe Auchan Bielan ze znakiem jakości Oshopping działa na dolnośląskim rynku od blisko dwóch dekad i zgromadziło szeroką grupę lojalnych klientów doceniających ofertę obiektu, którą tworzy blisko 80 sklepów i punktów usługowych. Centrum Handlowe Auchan Bielany regularnie zaprasza klientów do udziału w wydarzeniach edukacyjnych, warsztatach i animacjach adresowanych do osób w różnym wieku oraz współorganizuje akcje społeczne i charytatywne.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)