komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

KFC Gwardia Wrocław wchodzi w nowy sezon

poniedziałek, 16.9.2019 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 280
kategorie artykułu:

W nowy sezon i wejście z mocnym uderzeniem. A wszystko za sprawą partnera tytularnego, którego zyskuje siatkarska Gwardia Wrocław. W nowym sezonie KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn wrocławski zespół będzie występował pod nazwą KFC Gwardia. To efekt udanej współpracy, która została przedłużona i poszerzona na zbliżające się rozgrywki.

Nie ulega wątpliwości, że działania na przestrzeni dłuższej niż jeden ligowy sezon, pokazują, że warto współpracować z siatkarską Gwardią. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że klub wiąże się zarówno z firmami bardziej lokalnymi, jak i ogólnopolskimi oraz o światowym zasięgu.  

– W kraju Mistrzów Świata siatkówka jest sportem rodzinnym, a dzięki licznym sukcesom Polskiej Reprezentacji w Piłce Siatkowej, w liczbie fanów zaczyna dorównywać popularnej u nas od zawsze piłce nożnej. Cenimy w naszej współpracy z drużyną Gwardii Wrocław pełną pasji grę zawodników i ich nieustającą chęć do poprawiania swoich wyników. Dodatkowo, KFC – jako sponsor Gwardii Wrocław – już drugi rok z rzędu może zachęcać kibiców siatkarskich do aktywnego spędzanie wolnego czasu. To właśnie główne czynniki, które zadecydowały o kontynuacji współpracy – powiedział Szymon Dyjach, Buzz & Apreciation Manager w KFC.  

Zadowolenia z przedłużenia wspólnych działań nie kryje również prezes Gwardii Łukasz Tobys. Jak sam przyznaje, to naprawdę cenne, kiedy po dekadzie przerwy ponownie siatkarski klub z tradycjami zyskuje solidnego partnera tytularnego.  

– Uzyskanie tytularnego sponsora to zupełnie nowa rzeczywistość dla Gwardii. Takiej sytuacji nie było od ponad 10 lat. Wiemy, że to również jasny sygnał słuszności drogi jaką obraliśmy. Mam nadzieję, że to kolejny krok w drodze do sukcesów na jakie Wrocław zasługuje. KFC to marka ogólnoświatowa, z którą nasza współpraca układa się świetnie od dłuższego czasu. Pozostaje życzyć sobie, żeby tak odpowiedzialne firmy jak najczęściej pojawiały się przy sporcie, zwłaszcza w siatkówce, w której jesteśmy mistrzami świata – mówi Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław.  

 

Wasze komentarze

piątek, 23.10.2020 09:45
piątek, 23.10.2020 08:51
czwartek, 22.10.2020 08:59
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele