Każda okazja jest dobra do tańca! Dni Odry na Wyspie Słodowej

piątek, 19.5.2023 11:14 145 0

Wrocławianie uwielbiają tańczyć, a liczne potańcówki wpisały się już na stałe w kalendarz wiosenno-letnich wydarzeń w naszym mieście. Zanim jednak zatańczymy wspólnie na placu Wolności, Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na tańce 19 maja (piątek) od godz. 18:00 do 23:00 na Wyspę Słodową.  Zabawa taneczna jest jednym z wydarzeń organizowanych w ramach Dni Odry, które w tym roku potrwają od 13 do 21 maja.

Tym razem, aby podkreślić okazję do zabawy i nawiązać do naszej bohaterki, czyli Odry, motywem przewodnim będzie kolor niebieski. Zachęcamy, by przyjść na Wyspę Słodową w niebieskich ubraniach lub mieć ze sobą akcesoria w tym właśnie kolorze - zachęca Beata Nawrotkiewicz z WCRS.
– Również muzycznie dopasujemy się do niebiesko-wodnego klimatu. Postaramy się, by na Wyspie Słodowej królowały hity nawiązujące do wody, rzek, mórz i oceanów, ale z pewnością w muzycznym repertuarze każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie – dodaje.

W przerwie od tańca będzie można odpocząć na leżaku, nie zabraknie także food trucków, baru wodnego MPWiK, a przede wszystkim niezwykłego klimatu Wyspy Słodowej. 

Znamy terminy potańcówek na placu Wolności

W tym roku również nie zabraknie uwielbianych potańcówek na placu Wolności, które już na stałe wpisały się w kalendarz wiosenno-letnich wydarzeń we Wrocławiu. Dodatkowo, organizatorzy będą zachęcać uczestników, aby swoim ubraniem lub akcesoriami nawiązywali do tematów potańcówek.

  • 27 maja – muzyka łączy pokolenia (potańcówka w okolicy Dnia Matki i Dnia Dziecka),
  • 8 lipca – w rytmie latino,
  • 22 lipca – filmowe hity,
  • 5 sierpnia – kolorowe lata 70.,
  • 19 sierpnia – wakacyjne przeboje,
  • 9 września – neonowe bity.

źródło: wrocław.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)