Kaczor Donald świętuje 30-lecie!

poniedziałek, 8.4.2024 10:27 608 0

 „Kaczor Donald” nr 3/2024 to wydanie wyjątkowe! Świętujemy 30 lat magazynu! 28 kwietnia 1994 roku ukazał się pierwszy numer polskiego wydania tego czasopisma i od razu zyskał rekordowe grono fanów. To najstarszy magazyn komiksowy dla dzieci istniejący na rynku polskim! Minęło tyle lat, a najśmieszniejszy kaczor świata nie przestaje zaskakiwać i wciąż ma wspaniałe poczucie humoru!

W numerze 3/2024 na czytelników czeka nie lada gratka. Oprócz bieżącego numeru (strony 1-52) oddajemy w Wasze ręce przedruk pierwszego wydania magazynu „Kaczor Donald” (strony 53-100). Wystarczy odwrócić czasopismo do góry nogami i czytać od końca! Przed Wami 100 stron zwariowanych przygód, dowcipów i sztuczek! W środku megakonkurs – 30 nagród na 30 urodziny! Z magazynem prezent: ZESTAW KLASYCZNYCH 4 PRANKÓW: biegający karaluch, straszna niespodzianka, keczupowa porażka oraz zraniony paluch!

Szukaj złotej urodzinowej okładki Kaczora Donalda 3/24 w punktach sprzedaży prasy oraz na Egmont.pl od 9 kwietnia!   

"Kaczor Donald” to czasopismo pełne humoru. W każdym numerze czytelnik znajdzie ponad 40 stron zabawnych komiksów z przygodami najśmieszniejszego kaczora na świecie i jego przyjaciół z Kaczogrodu i Myszogrodu. Nie zabraknie też przygód bogatego wujka Sknerusa, pomysłowego wynalazcy Diodaka, szczęściarza Gogusia czy niezdary Dziobasa. Prawdziwy miłośnik „Kaczora” doceni, że w tym gronie spotka śpiocha i łakomczucha Gęgula i Babcię Kaczkę, mistrzynię słodkich wypieków. Będzie też Miki i Goofy! 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)