komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 21 września 2019

Jonasza, Mateusza

Jesienna rekrutacja na PWr – są jeszcze wolne miejsca

wtorek, 10.9.2019 10:00 , komentarze: 0 , odsłony: 185
kategorie artykułu:

W poniedziałek na Politechnice Wrocławskiej rozpoczęła się jesienna, ostatnia już, rekrutacja. Na chętnych czeka ponad 750 miejsc.

       Fot. Pixabay

Nabór potrwa do 13 września, a wolne miejsca są jeszcze na 38 kierunkach. Najwięcej na elektronice i telekomunikacji (Wydział Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki), energetyce (Wydział Mechaniczno-Energetyczny), mechanice i budowie maszyn energetycznych (Wydział Mechaniczno-Energetyczny) oraz elektrotechnice (Wydział Elektryczny).

Pełną listę kierunków wraz z dostępną liczbą wolnych miejsc można znaleźć na stronie internetowej. 

Ogłoszenie wyników rekrutacji zaplanowano na 16 września. Dokumenty będzie można składać w dniach 17-19 września w Dziale Rekrutacji PWr (bud. C-13) w godzinach 8.00-15.00. Ogłoszenie list osób przyjętych na studia nastąpi 20 września. 

W pierwszej rekrutacji najpopularniejszym kierunkiem pod względem liczby kandydatów na jedno miejsce okazała się informatyka stosowana w języku angielskim na Wydziale Informatyki i Zarządzania - tu o jedno miejsce starało się ponad 17 chętnych. O to, by dostać się na informatykę stosowaną w języku polskim walczyło prawie dziewięciu kandydatów na jedno miejsce. 

Sporym zainteresowaniem cieszyła się także informatyka algorytmiczna na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki (siedem osób na jedno miejsce), a także automatyka i robotyka na Wydziale Elektroniki (pięć osób na jedno miejsce), mechanika i budowa maszyn w języku angielskim na Wydziale Mechanicznym (ponad cztery osoby na miejsce).

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 9 godz temu
dzisiaj, 10 godz temu
piątek, 20.9.2019 16:18
piątek, 20.9.2019 15:23
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki