komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 22 września 2018

Tomasza, Maurycego

Jechał skuterem miejski mając 2,5 promila!

piątek, 14.9.2018 16:00 , komentarze: 0 , odsłony: 160
kategorie artykułu:

Do kontroli drogowej doszło późno w nocy, bo o godz. 2:00. Policjanci zwrócili uwagę na kierującego skuterem, który „jechał” ulicą Kazimierza Wielkiego. Nie posiadał kasku oraz miał wyraźne problemy z poruszaniem się po jezdni. Wobec przypuszczenia, że kierujący znajduje się w stanie nietrzeźwości, policjanci podjęli wobec mężczyzny interwencję. Po chwili okazało się, że ma ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie.

Funkcjonariusze Wydziału Prewencji i Patrolowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu patrolowali w nocy teren Starego Miasta. O godzinie 2:00 zwrócili uwagę na kierującego skuterem, który jechał slalomem i zajmował przez to cały pas jezdni. Mężczyzna poruszał się skuterem, należącym do miejskiej wypożyczalni i nie posiadał ponadto kasku. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli.

Okazało się, że 31-letni mieszkaniec Wrocławia ma ponad 2.5 promila alkoholu w organizmie. Nie potrafił albo nie chciał wytłumaczyć policjantom, dlaczego zdecydował się prowadzić w takim stanie. Mężczyzna miał problemy z utrzymaniem równowagi na nogach, a co dopiero na skuterze.

Dalsze czynności w tej spawie prowadzą policjanci Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto. Przypominamy, że za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawiania wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
czwartek, 20.9.2018 06:00
środa, 19.9.2018 12:48
Sklep AZE
Pracuj z GoWork
Pracuj z GoWork
części Samsung
monitoring GPS
Wypożyczalnia osuszaczy
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
biura do wynajęcia