Jechał ciągnikiem a w kieszeni miał narkotyki

czwartek, 19.11.2020 10:40 236 0

Już sama obecność dużego ciągnika rolniczego w mieście, zwraca uwagę. Jeśli dodać do tego zdenerwowanego mężczyznę, który próbuje coś schować na widok policjantów, to kontrola takiego pojazdu staje się nieunikniona. Okazało się, że policjanci mieli bardzo dobry wzrok, ponieważ w kieszeni mężczyzny znaleźli narkotyki. Kierujący traktorem został zatrzymany i trafił na najbliższy komisariat.

Policjanci wrocławskiego Wydziału Prewencji i Patrolowego zwrócili uwagę na ciągnik rolniczy na terenie wrocławskiego Kleczkowa. W pojeździe John Deere na trzebnickich tablicach rejestracyjnych siedział 33-letni mężczyzna, który zaczął się dość nerwowo zachowywać na widok policjantów. Mundurowi dostrzegli, że chowa coś do kieszeni, więc postanowili przeprowadzić kontrolę pojazdu i siedzącego za jego kierownicą mężczyzny. Intuicja ich nie myliła, kierujący miał w kieszeni kilkanaście porcji marihuany, spakowane w foliowym zawiniątku. Przyznał policjantom, że narkotyki należą do niego. W związku z tym, że naruszył przepisu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, mężczyzna został zatrzymany, a ciągnik przekazany innej osobie.

35-latek trafił na najbliższy komisariat policji, gdzie zabezpieczoną marihuanę dokładnie zważono i wykonano test. Okazało się, że w zawiniątku jest kilkanaście porcji narkotyku. Mężczyzna będzie teraz musiał z posiadanych przez siebie substancji wytłumaczyć się przed sądem.

źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz