Jak zyskać więcej czasu na relaks i przyjemności? Zostaw sprzątanie robotowi

środa, 22.4.2020 13:43 1074 0

Nie oszukujmy się, większość z nas nie lubi sprzątać. Odkurzanie, czy mycie podłóg traktujemy raczej jako obowiązek, a nie źródło przyjemności. Dodatkowo, to całkiem konkretne obciążenie w natłoku codziennych zajęć i kolejne źródło stresu. A gdyby tak w odkurzaniu wyręczył nas robot? Mogłybyśmy zyskać nie tylko czas, ale i lepsze samopoczucie. Poza tym najnowocześniejsze urządzenia dostępne na rynku sprzątają niezwykle skutecznie (dokładniej niż człowiek!), automatycznie usuwają brud i docierają do wszelkich zakamarków w domu. A to wszystko bez naszego wysiłku!

 

Odkurzanie? Robot zrobi to za Ciebie

Robot odkurzający to przede wszystkim wysoka skuteczność i wydajność sprzątania. Urządzenie nie tylko "nauczy się" Twojego domu, ale i będzie perfekcyjnie się po nim poruszało i... wykrywało wszelkie zabrudzenia. Co więcej, dzięki nowoczesny czujnikom akustycznym i optycznym robot odnajdzie miejsca bardziej zabrudzone i skoncentruje swoją pracę na dokładnym ich wysprzątaniu. Wybierając robot odkurzający od https://irobot.pl/pl/irobot?pr=roomba zyskasz rozwiązanie, które pozwoli Ci na dokładne odkurzenie wszystkich miejsc w rogach, a także powierzchni wzdłuż krawędzi ścian. To jeszcze nie wszystko. Urządzenia z serii iRobot Roomba perfekcyjnie dostosowują się do warunków, skutecznie odkurzając dywany, wykładziny oraz podłogi twarde, np. płytki z fugami, czy parkiet.

Myślisz, że żadne urządzenie nie posprząta tak dokładnie, jak Ty? iRobot wykorzystuje gumowe szczotki do wszystkich powierzchni oraz dysponuje wysoką mocą ssącą, która wyciąga brud i kurz nawet tkwiący głęboko w strukturach włókien wykładzin i dywanów. Dodatkowo, zaawansowane systemy antyalergiczne oraz filtracji wychwytują 99% pyłków, pleśni i roztoczy kurzu domowego oraz psich i kocich alergenów

Zapomnisz o odkurzaniu na kilka tygodni

Robot może odkurzać codziennie, aż do skutku. Dla nas byłoby to z pewnością karkołomnym zadaniem, prawda? Nawet jeśli podczas pracy akumulator wyczerpie się, robot automatycznie powróci do stacji dokującej, doładuje akumulator i dokończy sprzątanie. Miło, prawda? Wspomniane wcześniej urządzenia z serii iRobot Roomba (model s9+ ze stacją Clean Base) wyposażono w system automatycznego usuwania brudu. Robot automatycznie opróżnia się do zamkniętego, szczelnego worka na nieczystości. Stacja dokująca pomieści aż 30 takich pojemników, zatem przez długie tygodnie można zapomnieć o odkurzaniu. Co istotne, worek na zabrudzenia został tak zaprojektowany, aby automatycznie zamknąć się w chwili usuwania go ze stacji dokującej, zatem nic nie wydostanie się ponownie na zewnątrz.

Nie musisz nawet specjalnie przygotowywać pomieszczeń

Odkurzanie to nie tylko odkurzanie, ale i czynności przygotowawcze. Jakie? Przesuwanie i podnoszenie mebli, lamp stojących na podłodze, czy innych elementów wyposażenia. No chyba, że sprząta za nas robot. iRobot potrafi skutecznie odkurzać nawet w gęsto umeblowanych pomieszczeniach. Doskonale rozpoznaje przeszkody i równie doskonale je omija. Z kolei profil urządzenia pozwala mu dotrzeć pod większość mebli, np. pod sofę, krzesła, czy fotele.

Artykuł powstał we współpracy z irobot.pl
https://cdn.pixabay.com/photo/2018/10/31/16/30/robot-vacuum-cleaner-3786243_960_720.jpg

Dodaj komentarz

Komentarze (0)