komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 września 2020

Januarego, Konstancji

Jak zaskoczyć swoją wybrankę podczas zaręczyn?

niedziela, 27.10.2019 19:27 , odsłony: 1091
kategorie artykułu:

Ilu mężczyzn na świecie, tyle pomysłów na oryginalne i niezapomniane zaręczyny. Niemiej jednak zarówno okoliczności, jak i sam sposób oświadczyn powinien być dostosowany do naszych indywidualnych cech, pasji oraz wspólnych zainteresowań - w końcu taka chwila zdarza się raz w życiu! Zastanawiasz się, co zrobić by zaskoczyć swoją drugą połówkę podczas zaręczyn? Poniżej znajdziesz kilka propozycji, dzięki którym ten dzień zapadnie w waszej pamięci na długie lata. Zainspiruj się nimi, dodaj coś od siebie i zadaj prawdopodobnie to jedno z najważniejszych pytań, po którym padnie odpowiedź “TAK!”.

Wyjątkowy seans w kinie

Wbrew pozorom nawet z pozoru zwyczajne wyjście do kina może stać się zupełnie niespodziewaną niespodzianką. Ten pomysł na oryginalne zaręczyny cieszy się dużą popularnością na zachodzie, choć w Polsce zrobiło się o nim głośno stosunkowo niedawno to obecnie nie brakuje odważnych mężczyzn, którzy decydują się na samodzielne nagranie wyjątkowego filmu, a następnie odtworzenie go na wypełnionej po brzegi sali kinowej. Oczywiście tematem przewodnim nakręconego filmu powinna być wasza historia związku - od samego zapoznania po dzień dzisiejszy, czyli dzień, w którym to poprosisz ukochaną o to by została Twoją żoną. Jeżeli zdecydujesz się właśnie na tą propozycję, pamiętaj o tym, by uzgodnić wcześniej wszystko z obsługą kina, wybierz odpowiedni seans oraz najlepsze miejsca siedzące. Nie zapominaj także o zakupie dużego i pięknego bukietu kwiatów i dostarczeniu go na miejsce na kilka godzin przed waszym przybyciem!

Sprawdź: Najlepsze pory roku na zaręczyny

Zaręczynowa reklama billboardowa

Innym oryginalnym i niezwykle modnym pomysłem, który pozwoli Ci zaskoczyć swoją wybrankę podczas zaręczyn jest zorganizowanie pojedynczej kampanii oświadczynowej. Zastanawiasz się, co mamy na myśli? Zanim zdecydujesz się na przygotowanie oryginalnej reklamy to upewnij się, czy aby na pewno naprzeciwko domu Twojej ukochanej, uczelni lub miejsca jej pracy znajduje się billboard, następnie skontaktuj się z odpowiednią firmą w celu jego wynajęcia. Kolejnym krokiem będzie przygotowanie plakatu, na którym widnieć będzie napis w stylu “Aniu, czy zostaniesz moją żoną?”. Kiedy już wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, zadzwoń do niej i poproś by podeszła do okna – ty w między czasie ustań pod billboardem w ręku trzymając pierścionek zaręczynowy i bukiet czerwonych róż.

Niezapomniany lot balonem nad miastem

Twoja dziewczyna od dziecka marzyła o locie balonem? Jeżeli tak, to jest to dobry sposób na to by zaskoczyć swoją wybrankę podczas zaręczyn i jednoczesne spełnienie jej dwóch ukrytych pragnień za jednym zamachem. Zarezerwuj lot balonem, możesz wybrać np. dzień jej urodzin co wywoła falę dodatkowych wzruszeń. Kiedy już znajdziecie się na samej górze i zatracicie się w podziwianiu piękna otaczających was krajobrazów, w najmniej oczekiwanym momencie wyciągnij z kieszeni marynarki pudełeczko w kształcie serca, a następnie wyznaj jej miłość i zapytaj o to czy zostanie Twoją żoną!

Szeroką ofertę pierścionków i obrączek znajdziesz na Auroria.pl

 
czwartek, 17.9.2020 14:35
czwartek, 17.9.2020 14:09
poniedziałek, 14.9.2020 14:32
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki