Jak dobrze przygotować się do nowego roku szkolnego? Bezpłatny warsztat we Wrocławiu

wtorek, 9.8.2022 12:34 211 0

Nowy rok szkolny zbliża się wielkimi krokami! W związku z tym, już 22 sierpnia 2022 roku, o 11:00, we Wrocławiu, dokładniej we Wrocławskim Parku Technologicznym, odbędzie się bezpłatny warsztat pt. „Jak dobrze przygotować się do nowego roku szkolnego?”, w którym mogą wziąć udział nauczyciele i dyrektorzy szkół.

Warsztatbędzie okazją do wymiany myśli, refleksji i przydatnych na co dzień praktyk, a także szansą na lepsze rozpoczęcie kolejnego roku edukacyjnej pracy. Będzie on poświęcony planowaniu powrotu do szkoły, w tym sztuce ustalania własnych priorytetów i inwentaryzowania własnych działań, testowaniu sposobów na (re)integrację zespołu klasowego oraz omówieniu efektywnych praktykdydaktycznych. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w budynku DELTA Wrocławskiego Parku Technologicznego, przy ul. Duńskiej 9, a poprowadzi je Oktawia Gorzeńska z zespołem. Każda z osób biorących udział w spotkaniu, otrzyma pakiet materiałów informacyjnych i zaświadczenie o udziale w wydarzeniu. Rejestracja na spotkanie możliwa jest na www.projektujemyprzyszlosc.pl.

O projektowaniu przyszłości edukacji

Bezpłatne warsztaty, webinary, spotkania dla nauczycieli, nauczycielek i praktyków edukacji, prace ekspertów i seria materiałów mających wspierać edukację w polskich szkołach. To tylko niektóre z efektów działań realizowanych w ramach wrocławskiej inicjatywy „Projektujemy przyszłość. Edukacja”, która jest realizowana przez Wrocławski Park Technologiczny i Fundację Pro Mathematica. W ramach projektu działają eksperci zajmujący się kompetencjami w szkole oraz zmianą podstawy programowej. Budują m.in. bazę wiedzy, w której znajdują się materiały wideo, artykuły i praktyczne infografiki. Wszystkie dostępne są na www.projektujemyprzyszlosc.pl.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)