komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 21 stycznia 2020

Agnieszki, Jarosława

Informacje ws. zwrotu biletów na mecz z Lechem

piątek, 13.12.2019 08:35 , komentarze: 0 , odsłony: 291
kategorie artykułu:

W związku z zamknięciem przez wojewodę Stadionu Wrocław na sobotni mecz z Lechem Poznań, przedstawiamy informację nt. zwrotu biletów oraz rekompensaty dla karnetowiczów.

Decyzją administracyjną wojewody dolnośląskiego Jarosława Obremskiego mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Lechem Poznań rozegrany zostanie bez udziału publiczności. Zamknięcie Stadionu Wrocław związane jest z zachowaniem kibiców podczas niedzielnego spotkania z Legią Warszawa. Poniżej informacja dla osób posiadających wejściówki na sobotnie spotkanie z Lechem Poznań.

BILETY

Jeśli zakupiłeś bilet na spotkanie z Lechem Poznań:

- możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),

- możesz zwrócić bilet w kasach przy ul. Oporowskiej 62 i otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny biletu,

- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy: kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz, ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).

KARNETY

Jeśli posiadasz karnet całosezonowy na mecze Śląska Wrocław:

- możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) i otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania),

- możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu przelewem na podany numer konta lub voucher na jeden domowy mecz (może z niego skorzystać dowolna osoba), ważny do końca sezonu 2019/20 (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania).

Jeśli posiadasz karnet na rundę jesienną:

- obowiązują powyższe instrukcje, zwracana jest jednak 1/10 ceny zakupionego karnetu.

VOUCHERY

Jeśli posiadasz voucher na mecz z Lechem Poznań (płatny):

- data ważności vouchera zostaje przedłużona do 10 lutego 2020 roku.

SEKTORY VIP SILVER

Jeśli posiadasz bilet VIP do Strefy Silver na spotkanie z Lechem Poznań:

1. Możesz zwrócić go w kasach przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15) aby:

 - otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:

 - otrzymać zwrot pieniędzy w wysokości ceny zakupionego biletu VIP.

2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy:  kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot kosztów biletu VIP przelewem na podany numer konta.

 W przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt na adres: vip@slaskwroclaw.pl

Jeśli posiadasz karnet VIP do Strefy Silver na mecze Śląska Wrocław:

1. Możesz udać się do kas przy ul. Oporowskiej 62 (czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, w soboty 10-15), aby:

 - otrzymać voucher ważny do końca sezonu 2019/20, który można wymienić na bilet VIP do Strefy Silver na preferowany przez siebie mecz (voucher trzeba wymienić na bilet przynajmniej dzień przed datą spotkania) lub:

 - otrzymać rekompensatę finansową w wysokości 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny)

 
2. Możesz wysłać swoje dane (imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer konta) na adres mailowy  kasy@slaskwroclaw.pl i otrzymać zwrot 1/18 ceny Twojego karnetu VIP (w przypadku karnetów całosezonowych, w przypadku karnetów VIP na rundę jesienną jest to 1/10 ceny) przelewem na podany numer konta. 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt na adres: vip@slaskwroclaw.pl

UWAGA! Kasy biletowe przy Oporowskiej 62 czynne będą do 20 grudnia (włącznie), a następnie po przerwie świątecznej od 13 stycznia. Zachęcamy, by odwiedzić je jak najwcześniej.

Z klauzulą informacyjną można zapoznać się TUTAJ.

 

Wasze komentarze

niedziela, 19.1.2020 21:09
piątek, 17.1.2020 09:05
piątek, 17.1.2020 08:50
1
czwartek, 16.1.2020 14:22
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele