Harmonogram zdjęć do filmu „Doppelgänger” i związane z tym utrudnienia

piątek, 13.5.2022 13:32 122 0

W imieniu twórców filmu „Doppelgänger” w reż. Jana Holoubka, produkowanego przez TVN S.A. chciałabym niniejszym poinformować o planowanych zmianach organizacji ruchu w związku z realizacją zdjęć do powyższego projektu.
Film ma charakter historyczny, akcja filmu dzieje się na przełomie lat 70tych i 80tych XX w. w Strasburgu i Gdańsku. Stąd realizacja zdjęć wiąże się z koniecznością wyłączenia z ruchu i parkowania samochodów wykorzystywanych plenerów ulicznych. Będziemy wdzięczni za pomoc i życzliwość i dostosowanie się do wprowadzonych zmian. Realizacja zdjęć ma charakter jednorazowy.
 
Harmonogram realizacji zdjęć przestawia się następująco:
 
16.05.2022 r.
W godzinach ok 12:00 – 16:00 na ul. Szewskiej w rejonie ulicy Oławskiej, realizowane będą zdjęcia do powyższego filmu historycznego. W tym dniu fragment ul. Szewskiej, Marii Magdaleny zostaną wyłączone z parkowania. A ulica Szewska pomiędzy ul. Ofiar Oświęcimskich i Marii Magdaleny zostanie wyłączona z ruchu. Ruch tramwajowy ul. Szewską pozostanie bez zmian. Przystanek tramwajowy zostanie przeniesiony z rejonu ul. Oławskiej
w rejon ul. Marii Magdaleny w godz. 11:00 – 16:00.
 
W godzinach 18:00 – 24:00 zostanie wyłączone z ruchu skrzyżowanie ul. Ofiar Oświęcimskich i Łaciarskiej, gdzie realizowane będą zdjęcia z wykorzystaniem historycznych pojazdów. Przejazd w kierunku Rynku i dalej możliwy będzie ul. Szewską i ul. Marii Magdaleny, która stanie się wtedy ulicą dwukierunkową.
 
 
 
17.05.2022 r.
W godzinach około 14:00 – 17:00 na skrzyżowaniu ulicy Heleny Modrzejewskiej
i ul. Świdnickiej realizowane będą zdjęcia do filmu. W tym czasie skrzyżowanie zostanie wyłączone z ruchu kołowego. Ruch tramwajów pozostanie bez zmian. W sposób szczególny, chcielibyśmy zwrócić się uwagę na brak możliwości wyjazdu z Parkingu przy Forum Muzyki w kierunku ul. Heleny Modrzejewskiej. Wyjazd z parkingu podziemnego w czasie realizacji zdjęć, możliwy będzie tylko w kierunku ul. Kazimierza Wielkiego.
 
W godzinach około 17:00 – 24:00 – ekipa będzie realizować zdjęć na ul. Sukiennice w rejonie Rynku.
 
W godzinach 24:00 – 4:00 planowane są zdjęcia pod budynkiem Renoma. Odcinek
ul. Świdnickiej (pomiędzy ul. Podwale i Tadeusza Kościuszki) zostanie wyłączona z ruchu kołowego oraz komunikacji miejskiej. Dodatkowo fragment ulicy Kościuszki zostanie również w tym czasie wyłączona z parkowania.
 
Będziemy bardzo wdzięczni za dostosowanie się do wprowadzonej organizacji ruchu.
Za Państwa pomoc bardzo dziękujemy za utrudnienia bardzo serdecznie przepraszamy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)