komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

środa, 17 października 2018

Wiktora, Marity

Gwardia Wrocław wygrywa na wyjeździe!

czwartek, 11.10.2018 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 103
kategorie artykułu:

Po raz kolejny Gwardia Wrocław wraca z meczu wyjazdowego ze zwycięstwem. Tym razem pokonała 3:1 BBTS Bielsko-Biała. Największym asem wrocławskich Gwardzistów okazał się przyjmujący – Kamil Maruszczyk.


Wrocławianie po porażce z MKS-em Ślepsk Suwałki przy Krupniczej 15, chcieli na wyjeździe odbudować swoje morale. Dobrą do tego okazją był kolejny mecz, tym razem ze spadkowiczem z PlusLigi-  BBTS-em Bielsko-Biała.

Zawodnicy Piotra Lebiody zaczęli to spotkanie od dobrego przyjęcia, jednak brakowało skuteczności w ataku. Bielszczanie łatwo radzili sobie z podbijaniem wrocławskich ciosów. Na rozegraniu dobrze radził sobie Jakub Nowosielski, który często grał środkiem albo z drugiej linii, to skutecznie wybijało rywali z rytmu. Nowosielski w poprzednich meczach skupiał się na grze skrzydłami, w tym spotkaniu zagrał zupełnie inaczej, co od razu dało efekty. Przyjmujący Łukasz Lubaczewski, także świetnie sobie radził. Nie zawodził zarówno w ataku, jak i w polu serwisowym. W końcówce seta gospodarze popełniali coraz więcej własnych błędów, co w mig wykorzystywali Gwardziści. Lepiej funkcjonował wrocławski blok, a to nie pomagało rozbitym bielszczanom. Pierwszy set należał do Gwardii.


Początek kolejnego seta przejawiał się drobnymi kłopotami w przyjęciu. Gospodarze dysponowali niezwykle silną zagrywką, która skutecznie odrzucała Gwardzistów od siatki. Michał Superlak, który w ostatnim meczu ewidentnie wiódł prym w ataku, tym razem nie był tak skuteczny. Na szczęście miał spore wsparcie na skrzydłach. Lubaczewski i Kamil Maruszczyk dobrze radzili sobie w ofensywie. Pod koniec seta Gwardia znowu się odbudowała, grała skuteczniej w ataku i czujniej w polu, jednak tym razem gospodarze nie oddali prowadzenia. W końcówce prawdziwym liderem okazał się Maruszczyk, w ataku nie wstrzymywał ręki, a w polu serwisowym był bardzo pewny siebie.


                  BBTS BIELSKO-BIAŁA - KS GWARDIA WROCŁAW 1:3 (-21, 23, -22, -19)

BBTS: Macionczyk (1), Sawicki (4), Adamczyk (9), Buniak (5), Sukhatskiy (8), Krikun (24), Koziura (libero) oraz Nowak, Firszt (9), Skowroński, Marek (libero), Oniszk.

Gwardia: Szymeczko (5), Lubaczewski (4), Nowosielski (2), Maruszczyk (24, MVP), Olczyk (9), Superlak (17), Dzikowicz (libero) oraz Naliwajko (6), Kaźmierczak.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 17 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
wtorek, 16.10.2018 07:00
poniedziałek, 15.10.2018 23:22
poniedziałek, 15.10.2018 23:16
poniedziałek, 15.10.2018 09:06
monitoring GPS
Sklep AZE
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Teagle
Wypożyczalnia osuszaczy
Praca na GoWork
Praca na GoWork
części Samsung
New-House
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki