komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 10 grudnia 2018

Julii, Danieli

Gwardia Wrocław wygrywa na wyjeździe!

czwartek, 11.10.2018 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 212
kategorie artykułu:

Po raz kolejny Gwardia Wrocław wraca z meczu wyjazdowego ze zwycięstwem. Tym razem pokonała 3:1 BBTS Bielsko-Biała. Największym asem wrocławskich Gwardzistów okazał się przyjmujący – Kamil Maruszczyk.


Wrocławianie po porażce z MKS-em Ślepsk Suwałki przy Krupniczej 15, chcieli na wyjeździe odbudować swoje morale. Dobrą do tego okazją był kolejny mecz, tym razem ze spadkowiczem z PlusLigi-  BBTS-em Bielsko-Biała.

Zawodnicy Piotra Lebiody zaczęli to spotkanie od dobrego przyjęcia, jednak brakowało skuteczności w ataku. Bielszczanie łatwo radzili sobie z podbijaniem wrocławskich ciosów. Na rozegraniu dobrze radził sobie Jakub Nowosielski, który często grał środkiem albo z drugiej linii, to skutecznie wybijało rywali z rytmu. Nowosielski w poprzednich meczach skupiał się na grze skrzydłami, w tym spotkaniu zagrał zupełnie inaczej, co od razu dało efekty. Przyjmujący Łukasz Lubaczewski, także świetnie sobie radził. Nie zawodził zarówno w ataku, jak i w polu serwisowym. W końcówce seta gospodarze popełniali coraz więcej własnych błędów, co w mig wykorzystywali Gwardziści. Lepiej funkcjonował wrocławski blok, a to nie pomagało rozbitym bielszczanom. Pierwszy set należał do Gwardii.


Początek kolejnego seta przejawiał się drobnymi kłopotami w przyjęciu. Gospodarze dysponowali niezwykle silną zagrywką, która skutecznie odrzucała Gwardzistów od siatki. Michał Superlak, który w ostatnim meczu ewidentnie wiódł prym w ataku, tym razem nie był tak skuteczny. Na szczęście miał spore wsparcie na skrzydłach. Lubaczewski i Kamil Maruszczyk dobrze radzili sobie w ofensywie. Pod koniec seta Gwardia znowu się odbudowała, grała skuteczniej w ataku i czujniej w polu, jednak tym razem gospodarze nie oddali prowadzenia. W końcówce prawdziwym liderem okazał się Maruszczyk, w ataku nie wstrzymywał ręki, a w polu serwisowym był bardzo pewny siebie.


                  BBTS BIELSKO-BIAŁA - KS GWARDIA WROCŁAW 1:3 (-21, 23, -22, -19)

BBTS: Macionczyk (1), Sawicki (4), Adamczyk (9), Buniak (5), Sukhatskiy (8), Krikun (24), Koziura (libero) oraz Nowak, Firszt (9), Skowroński, Marek (libero), Oniszk.

Gwardia: Szymeczko (5), Lubaczewski (4), Nowosielski (2), Maruszczyk (24, MVP), Olczyk (9), Superlak (17), Dzikowicz (libero) oraz Naliwajko (6), Kaźmierczak.

 

Wasze komentarze


sobota, 8.12.2018 08:47
piątek, 7.12.2018 16:08
piątek, 7.12.2018 09:00
czwartek, 6.12.2018 13:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
cz??ci Samsung
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Sklep AZE
biura do wynaj?cia
Teagle
Kserokopiarki
Wypo?yczalnia osuszaczy
monitoring GPS
Praca na GoWork
Praca na GoWork
New-House