Gitarowy Rekord Świata na finale WOŚP!

wtorek, 25.1.2022 13:27 257 0

Weź udział w licytacji, wygraj występ marzeń i spotkaj się z Leszkiem Cichońskim oraz gitarową Marylin Monroe 

Już 30 stycznia na wrocławskim Rynku podczas finału WOŚP specjalna Gitarowa Strefa zainauguruje przygotowania do jubileuszowej 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata. Do wylicytowania wspólne granie z gitarzystami z całego świata. W niedzielę na małych i dużych gitarzystów czekają liczne atrakcje, w tym warsztaty z Leszkiem Cichońskim i gitarowe karaoke. 

Wesprzyj WOŚP i zagraj na Rynku 1 maja z gwiazdami gitary!

Licytacje to jedna z najbardziej emocjonujących form wsparcia WOŚP. Tym razem fani gitary będą mogli powalczyć o miejsce na głównej scenie 20. edycji Gitarowego Rekordu Świata, a tym samym zagrać 1 maja na wrocławskim Rynku z gwiazdami gitary, przy akompaniamencie tysięcy gitarzystów z całego świata. Taka szansa zdarza się tylko raz w życiu. Cała wylicytowana kwota zasili dobroczynne konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, zbierając środki na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki oraz leczenia wzroku u dzieci. 

Zagraj lub zaśpiewaj dla WOŚP i weź udział w klipie promującym 20. edycję Rekordu

W strefie Gitarowego Rekordu Świata każdy będzie mógł zagrać i zaśpiewać dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a przy okazji poczuć się jak prawdziwa gwiazda gitary. Organizatorzy zachęcają w szczególności do wykonywania polskiego hitu wszech czasów – piosenki „Wehikuł Czasu” zespołu Dżem, który będzie motywem przewodnim teledysku przygotowywanego z polskimi muzykami w ramach zapowiedzi jubileuszowej edycji Gitarowego Rekordu Świata. Na miejscu czekać będą gitary, mikrofony oraz oryginalny podkład muzyczny. – Chcemy, aby każdy mógł spróbować swoich sił grając na żywo lub w formie karaoke i dołożyć swoją cegiełkę do muzycznego klipu, który tworzymy z myślą o fanach festiwalu. Najlepsze wykonania zamieścimy w filmie, którego premiera będzie miała miejsce 1 maja na wrocławskim Rynku i w sieci – mówią organizatorzy. 

Na miejscu będzie można zagłosować w Plebiscycie na Gitarowe Przeboje Wszech Czasów.  Hity z największą liczbą głosów usłyszymy na żywo 30 stycznia podczas wieczornego koncertu w Starym Klasztorze oraz 1 maja podczas bicia Gitarowego Rekordu Świata 2022. Głosować można już teraz przez stronę https://heyjoe.pl/ankieta/. Na głosujących czekają pamiątkowe gadżety Gitarowego Rekordu. 

Spotkaj się z Leszkiem Cichońskim i Marylin Monroe, zrób zdjęcie z krasnalem i wrzuć do sieci!

Podczas finału WOŚP na wrocławskim Rynku będzie można wziąć udział w gitarowych warsztatach i spotkaniu z Leszkiem Cichońskim, dyrygentem Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Będzie to też niepowtarzalna okazja do zdobycia autografu i wspólnego zdjęcia z Leszkiem oraz… Martyną Bellini, czyli gitarową Marylin Monroe. Do zdjęć pozował będzie również Gitarowy Krasnoludek, który od kilku lat mieszka na wrocławskim Rynku. – Zdjęcia wrzuć na Instagram, Facebooka i Tik Toka i koniecznie oznacz nas #gitarowyrekord oraz #wośp. Zróbmy wielkie wesołe zamieszanie na żywo i w sieci. Razem zagrajmy dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! – zachęcają organizatorzy. 

Największa Gitarowa Orkiestra Świata zagra po raz 20.

Po dwóch latach edycji specjalnych spowodowanych pandemią (w 2020 r. w pełni online, w 2021 r. na Pergoli) Gitarowy Rekord Świata wreszcie powraca na wrocławski Rynek. 20. odsłona największego w Polsce święta gitary odbędzie się 1 maja. Z okazji okrągłego jubileuszu szykuje się mnóstwo nowych gitarowych atrakcji. Szczegóły publikowane będą na stronie www.heyjoe.pl, a już teraz można rozpocząć gitarową rozgrzewkę, oglądając klip prezentujący przekrój przez wszystkie dotychczasowe edycje Rekordu

 

Jak zawsze imprezie na Rynku towarzyszyć będą koncerty gwiazd w ramach największego wrocławskiego festiwalu 3-Majówka 2022. Swój udział w festiwalu, który odbędzie się w dniach 1-3 maja we Wrocławiu, potwierdzili już EPICA – holenderska gwiazda symfonicznego metalu, KORPIKLAANI – folk-metalowa grupa z Finlandii, MORCHEEBA – legenda trip hopu z Londynu oraz polskie gwiazdy – KULT, DŻEM, PIDŻAMA PORNO, NOCNY KOCHANEK, ØRGANEK, WaluśKraksaKryzys, DARIA ZAWIAŁOW, KATARZYNA NOSOWSKA oraz BRODKA. Dla gitarzystów bijących rekord przygotowane będą bilety w ulgowych cenach. 

Więcej informacji: www.heyjoe.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)