Gitarowy Rekord Świata - akcja charytatywna: "Pomagamy REKORDowo" dla podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE

środa, 9.6.2021 14:02 103 0

Już 19 czerwca gitarzyści i gitarzystki po raz 19. Zagrają wspólnie ,,Hey Joe” Jimiego Hendrixa. W tym roku po raz drugi ruszamy z akcją „Pomagamy REKORDowo”, w której każdy może wygrać niezwykłą GITARĘ. Została ona przygotowana specjalnie na tę okazję przez Szymona Chwalisza, twórcę legendarnych woodstockowych gitar. Unikatowy instrument będzie super pamiątką tegorocznego bicia rekordu. 
Zasady akcji są proste. Każdy uczestnik, który wpłaci minimum 25 zł na rzecz @Fundacja ZOBACZ MNIE może wygrać jedyną w swoim rodzaju gitarę. Więcej informacji o akcji i link do wpłat, można znaleźć tutaj: https://zobaczmnie.org/wygrajgitare . Wszystkie środki zebrane w akcji „Pomagamy REKORDowo” zostaną przekazane ciężko chorym dzieciom, podopiecznym Fundacji.
 
Dlaczego ta gitara jest taka niezwykła?
•             Przede wszystkim jest to instrument marki Vintage model V1003AW
•             Przekazała nam ją firma RIFF, która zapewnia doskonałą jakość oferowanych instrumentów muzycznych.
•             Wpadła w ręce niezwykłego Artysty – Szymona Chwalisza, który zmaluje na niej wyjątkowy projekt. Gitara jest jednak nie tylko piękną i symboliczną pamiątką, ale przede wszystkim naprawdę bardzo wartościowym instrumentem. Artystyczne gitary spod ręki Szymona Chwalisza były bowiem sprzedawane na licytacjach za 50-60 tysięcy złotych.
 
Ta gitara może być Twoja
Wystarczy, że do 20 czerwca zrobisz wpłatę 25 zł dla fundacji z tytułem przelewu „POMAGAM REKORDOWO”, a już 23 czerwca dowiesz się, czy zostałeś zwycięzcą tej cudownej gitary.
Link do wpłat: https://zobaczmnie.org/wygrajgitare
 
Fundacja ZOBACZ MNIE aktualnie ma pod opieką ponad 100 podopiecznych. To bardzo chore i niepełnosprawne dzieci. Dla wielu z nich jedyną szansą na ratowanie życia i zdrowia są nowoczesne terapie i skomplikowane operacje dostępne jedynie poza granicami Polski. Ogromne koszty leczenia - sięgające często milionów złotych -  są niemożliwe do poniesienia przez rodziny Podopiecznych Fundacji. Dlatego każda zebrana kwota daje nam realną szansę na organizowanie leczenia dla najpilniej potrzebujących dzieci.
 
Wierzymy, że wspólnymi siłami pobijemy zeszłoroczny rekord – nie tylko ten muzyczny, ale i finansowy i zbierzemy jeszcze więcej pieniędzy na leczenie dzieci chorych na raka. Każda wpłata to dla Fundacji szansa na kolejne uratowane życie  dziecka.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz