komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 25 października 2020

Darii, Wilhelminy

Forum Inżynierów Przyszłości

poniedziałek, 12.10.2020 11:41 , komentarze: 0 , odsłony: 487
kategorie artykułu:

Już za niecałe 2 tygodnie w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja @Forum Inżynierów Przyszłości - konferencji naukowej, organizowanej przez zespół ponad 20 wolontariuszy, której celem jest znalezienie odpowiedzi na pytanie: jakich inżynierów będziemy potrzebować za 5, 10, 15 lat na rynku pracy? 

Chcesz mieć wpływ na przyszłość inżynierów, masz pomysł jakich specjalistów będziemy potrzebować i jak dobrze ich kształcić? Koniecznie zarezerwuj sobie czas 23 i 24 października 2020.

Forum to spotkanie dedykowane w szczególności studentom kierunków technicznych, młodym absolwentom, przedstawicielom uczelni, organizacji technicznych oraz przedsiębiorcom, którzy są gotowi na dyskusję o możliwościach i przyszłości inżynierów w Polsce.

Konferencja to wiele warsztatów, prelekcji, szkoleń oraz paneli dyskusyjnych. Na wydarzeniu nie zabraknie również ekspertów, którzy podzielą się swoją cenną wiedzą i doświadczeniem.

Wystąpienia zaproszonych gości podczas forum, poruszać będą tematy związane z przemysłem 4.0, przedsiębiorczościom, działalnościami studenckimi i społecznymi oraz rozwojem osobistym. Oprócz spotkań i szkoleń z prelegentami, organizujemy również część naukową konferencji.

Ze względu na bezpieczeństwo uczestników, wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej:

  • 23 października wystąpienia zaproszonych będą miały miejsce w Domu Technika NOT we Wrocławiu. 
  • 24 października szkolenia odbędą się w formie zdalnej.

Całe wydarzenie będzie nagrywane oraz transmitowane do sieci, a osoby uczestniczące online, będą miały możliwość zadawania pytań i aktywnego brania udziału w spotkaniu. 

Więcej informacji orz szczegółowy harmonogram wydarzenia znajduje się na stronie:
https://fip.not.pl/program/   oraz FB: https://www.facebook.com/fip.not/ 

Serdecznie zapraszamy!

 

Wasze komentarze

piątek, 23.10.2020 09:45
piątek, 23.10.2020 08:51
czwartek, 22.10.2020 08:59
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele