Finał Mistrzostw Polski Juniorów w siatkówce plażowej we Wrocławiu!

wtorek, 27.7.2021 16:06 261 0

Za nami półfinałowy turniej młodzieżowych mistrzostw Polski Juniorów. Ten organizacyjny sukces był jedynie przedsmakiem tego co czeka na nas już w najbliższy weekend. Finałowy turniej odbędzie się również na wrocławskich Gliniankach. 

Sportowe emocje będą nam towarzyszyły przez cały weekend. Od piątku do niedzieli na wrocławskich Gliniankach o tytuł najlepszego siatkarskiego duetu plażowego w Polsce w kategorii juniorskiej rywalizować będą aż 32 pary! W turnieju nie zabraknie oczywiście przedstawicieli Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy, którzy mają chrapkę na kolejny sukces. 

Informacja o ponownym przyznaniu praw do organizacji tego dużego wydarzenia ucieszyła włodarzy wrocławskiego klubu. Prezes Gwardii Wrocław, Łukasz Tobys nie kryje dumy z możliwości pokierowania tą znaczącą imprezą. - Bardzo cieszy fakt, że taka impreza zawita do Wrocławia. Ta inicjatywa wyszła ze strony związku, który zauważa nasze działania. To ogromna promocja dla Wrocławia i dla całej dolnośląskiej siatkówki. Takiej imprezy jeszcze we Wrocławiu nie było! - zapowiada prezes klubu, Łukasz Tobys

Zawody, które odbędą się na kąpielisku Glinianki, ul. Kosmonautów 2 we Wrocławiu, wyłonią najlepszych młodych siatkarzy plażowych w kraju. Wśród faworytów, którzy mogą zdobyć co najmniej medal powinniśmy wskazać młodych siatkarzy Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy. - Jako Gwardia mamy 3 szanse, by stanąć na podium i uważam, że mamy ogromną perspektywę na medal. Turniej będzie także dobrą okazją, aby zaprezentować pierwszą drużynę. Planujemy trening medialny. To wszystko na Gliniankach! - dodaje prezes. 

To nie koniec dobrych informacji dla wrocławskich fanów siatkówki. W sobotę wszyscy kibice Ewinner Gwardii Wrocław otrzymają specjalną niespodziankę, która powie nam wiele o nadchodzącym sezonie 2021/2022! Punktualnie o godzinie 13:30 odbędzie się trening pokazowy w wykonaniu zawodników, którzy będą w tym roku bronić barw Gwardii na boiskach Tauron 1.Ligi. Grzegorz Bociek, Lukáš Ticháček, Rafał Sobański, Dawid Woch i spółka będą do dyspozycji fanów.

Młodzi zawodnicy Gwardii odnoszą sukcesy! 

Przypomnijmy jeszcze o gromnym sukcesie młodego gwardzisty, który został mistrzem Polski! Złoty medal Mistrzostw Polski Młodzików w siatkówce plażowej wywalczył Szymon Pietraszek (Chemeko-System Gwardia Wrocław Academy) oraz Jakub Krzemiński (MOS Wola Warszawa / SMS PZPS Spała). 

Młody gwardzista był indywidualnie przygotowywany przez trenera Tomasza Barańskiego, ale gratulacje należy złożyć także całemu sztabowi trenerskiemu, który przygotował zawodnika do tego sukcesu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)