Dzisiaj programiści z całego świata są we Wrocławiu

czwartek, 26.4.2018 08:30 1058 1

Ponad 150 specjalistów IT z topowych i innowacyjnych firm, takich jak NASA, Google, JetBrains, Elastic, Eventbrite, IBM, Intel, Microsoft, Nokia Bell Labs, Red Hat, Salesforce, SAP, Trivago - już wkrótce podzieli się najnowszą wiedzą z branży IT na Code Europe - największej konferencji programistycznej w Polsce. Czwarta edycja wydarzenia odbędzie się w 4 miastach, w tym dzisiaj we Wrocławiu. Czego ciekawego będzie się można dowiedzieć?

Code Europe to konferencja programistyczna dedykowana specjalistom IT organizowana przez Grupę Absolvent. Wiosenna edycja Code Europe zgromadzi wybitnych profesjonalistów z branży IT. Po raz pierwszy w Polsce, na konferencji programistycznej Code Europe, swoją wiedzą podzielą się światowej klasy specjaliści z branży IT, tacy jak: 

Michael Johansen z NASA, który na co dzień tworzy technologie wykorzystywane w badaniach kosmicznych i misji na Marsa. Podczas konferencji Michael poprowadzi wykład “Reaching for New Heights - The Past, Present, and Future of NASA's Space Exploration” i zdradzi tajemnice najnowszych kosmicznych technologii.

Beata Strack z Google, która specjalizuje się w uczeniu maszynowym i która prowadziła liczne projekty z zakresu poprawy efektywności i automatyzacji wielkoskalowych systemów informatycznych na tegorocznym Code Europe opowie o infrastrukturze cloud.

Z kolei Asim Hussain z Microsoft, który zdobywał doświadczenie w Europejskiej Agencji Kosmicznej, jako Senior Cloud Developer zdradzi najnowsze tajniki budowania skalowalnych aplikacji. 

To tylko wycinek tego, co będzie można zobaczyć i czego będzie można wysłuchać podczas bieżącej edycji Code Europe. - „Tegoroczna edycja Code Europe otwiera aż 11 ważnych z naszego punktu widzenia ścieżek tematycznych dla specjalistów z branży IT, takich jak Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture czy Digital Transformation Solutions. Ogromnie cieszymy się, że w tym roku ponownie udało nam się ściągnąć do Polski  najbardziej niezwykłych ludzi z branży, od specjalisty z NASA aż po reprezentantów Google’a”. – komentuje Tomasz Kreczmar, Code Europe Project Manager.

Poprzednia grudniowa edycja Code Europe zgromadziła prawie 4 tysiące uczestników, którzy mogli wysłuchać 163 prelekcji reprezentantów takich firm jak Amazon Web Services, Booking.com, JetBrains, Microsoft, Netflix czy Walt Disney Company, z ponad 20 krajów świata. W trakcie konferencji można było wziąć udział w 248 wykładach i warsztatach w ramach 11 ścieżek tematycznych: Cloud Computing, Data Science, DevOps & Architecture, Digital Transformation Solutions, Future & Inspire, Gamedev, IoT & Mobile Hardware, Java & Scala, Programming languages, Security & Testing, Tomorrow Web.

Przeczytaj komentarze (1)

Komentarze (1)

it czwartek, 26.04.2018 20:23
W porównaniu do poprzednich edycji ta była słaba, na mniejsza...