komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

środa, 28 października 2020

Szymona, Tadeusza

Dzień otwarty studiów magisterskich w WSB

środa, 11.9.2019 12:11 , komentarze: 0 , odsłony: 459
kategorie artykułu:

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu zaprasza w sobotę 21 września na dzień otwarty studiów magisterskich. Zarządzanie, logistyka, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość – o tych kierunkach studiów opowiedzą osobiście wykładowcy uczelni. Warto skorzystać z okazji i poznać ofertę, wrzesień to ostatni dzwonek, aby zapisać się na studia.

Dzień otwarty organizowany jest z myślą o osobach, które planują rozpoczęcie uzupełniających studiów magisterskich w roku akademickim 2019/2020 i w przyszłym. 

Wydarzenie odbędzie się w sobotę 21 września br. w godz. 8:45-13:00 w auli Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu w budynku A przy ul. Fabrycznej 29-31. Wstęp jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy przez formularz online znajdujący się na stronie: www.wsb.pl/wroclaw.

- Zaprezentujemy kierunki studiów II stopnia, opowiemy o tym, jak połączyć studia magisterskie z podyplomowymi, a na pytania publiczności odpowiedzą osobiście wykładowcy WSB. Na dzień otwarty zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem studiów magisterskich, zarówno naszych absolwentów studiów I stopnia jak i osoby, które jeszcze nie studiowały w WSB, niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania - mówi Katarzyna Saranek, rzecznik prasowy Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu.

 

W programie dnia otwartego znajdują się cztery prelekcje poświęcone kierunkom studiów magisterskich – zarządzaniu, logistyce, turystyce i rekreacji oraz finansom i rachunkowości. Wystąpienia poprowadzą menedżerowie kierunków.

- Menedżerowie kierunków to wykładowcy, którzy w WSB zarządzają rozwojem danego kierunku. Czuwają nad programami studiów, wdrażaniem innowacji, relacjami ze środowiskiem biznesowym. To dzięki nim nasi studenci odbywają wizyty studyjne w renomowanych firmach i korzystają z wiedzy wykładowców-praktyków. Dzień otwarty stanowi okazję, aby ich poznać, porozmawiać, zadać pytania o wybrany kierunek studiów - mówi Katarzyna Saranek.

Wszystkie kierunki uzupełniających studiów magisterskich w WSB we Wrocławiu realizowane są również na studiach I stopnia, czyli licencjackich i inżynierskich. Dzięki temu studia magisterskie mogą być kontynuacją wybranego już kierunku studiów lub stanowić okazję do zmiany. Podczas dnia otwartego przedstawione zostaną różnice w programach studiów na I i II stopniu a także zaprezentowane będą możliwości połączenia studiów magisterskich z powiązanymi tematycznie studiami podyplomowymi. Rozwiązanie to dostępne jest na kierunkach zarządzanie, finanse i rachunkowość oraz logistyka i pozwala na uzyskanie dwóch dyplomów w dwa lata – ukończenia studiów magisterskich oraz podyplomowych.

Wrzesień to ostatnia okazja by zapisać się na studia i rozpocząć je w roku akademickim 2019/2020. W ofercie WSB we Wrocławiu dostępne są studia stacjonarne, niestacjonarne, dualne oraz studia prowadzone metodą projektową, które trwają 3 semestry. Na kierunkach uzupełniających studiów magisterskich do wyboru są 22 specjalności, z których część objęta jest dofinansowaniem ze środków Unii Europejskiej. Osoby, które zapiszą się na studia do 16 września br. otrzymają zniżki.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele