Dzień Kobiet w górach? Dobra zabawa gwarantowana!

piątek, 6.3.2015 09:34 1640

Kto powiedział, że w Dniu Kobiet trzeba iść do kina lub restauracji z wybranką lub w gronie przyjaciół? Może warto ten dzień uczcić w nieco bardziej aktywny sposób, na przykład - wspólnie szusując po stokach narciarskich. Jak się okazuje zima jeszcze nie odeszła, a w szczególności w kurortach narciarskich ma się doskonale.

Wspólne wyjście do kina, teatru, czy restauracji z najbliższą nam osobą, nie jest już dzisiaj tak atrakcyjne. Teraz liczy się zaskoczenie i dobra zabawa. Wyjazd na narty lub snowboard do pobliskiej stacji narciarskiej, jak na przykład Zieleniec Ski Arena, może okazać się strzałem w dziesiątkę, podczas wspólnego świętowania.

Jazda po stokach wśród śnieżnobiałej scenerii u boku bliskiej osoby to nie koniec atrakcji, które czekają na odwiedzających zimowe kurorty. Najczęściej w tego typu miejscach znajdą się kompleksy basenowe oraz gabinety SPA usytuowane w pobliskich hotelach i pensjonatach, gdzie skorzystać można z wyjątkowych kąpieli odprężających. Zarówno panie, jak i panowie po całodziennej jeździe na stokach mają okazję wypocząć w przyjemnie rozgrzewającej wodzie lub w tkacie masażu i dodatkowo raczyć się doskonałym widokiem na Góry Orlickie pośród, których znajduje się ośrodek narciarski Zieleniec Ski Arena. Tak zaplanowany czas, na pewno pozwoli miło i przyjemnie spędzić chwile we dwoje.

W samym kurorcie na odwiedzających czekają w sumie 24 wyciągi, które łącznie dają 21 km profesjonalnie przygotowanych tras o zróżnicowanym poziomie trudności, w tym 14 km oświetlonych nartostrad do jazdy nocnej, która to dodaje specyficznego klimatu i nastroju, aż do godziny 22:00. Obecnie na wszystkich wyciągach można jeździć kupując jeden wspólny karnet, który pozwala na jazdę po kilku wybranych stokach w ciągu dnia, bez konieczności ponownego zakupu karnetu.