Dzień Czekolady – skocz do pudełka pełnego słodkości

piątek, 2.9.2016 15:37 1390 0

Największe Ptasie Mleczko w historii, czekoladowa fontanna, konkursy ze słodkimi nagrodami – to tylko kilka atrakcji przygotowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Czekolady w Magnolia Park. Początek w niedzielę o godzinie 11.00. Wstęp wolny.

W Międzynarodowy Dzień Czekolady (4 września) w Magnolia Park powstanie specjalna strefa. Uczestnicy będą mogli skoczyć do olbrzymiego pudełka pianki Ptasie Mleczko oraz poszybować w górę na trampolinie. Każdy będzie mógł sprawdzić jak smakuje pianka jeszcze nieoblana czekoladą i zanurzyć ją w fontannie czekoladowej. Przez cały czas do dyspozycji uczestników będą profesjonalni cukiernicy, którzy odpowiedzą na pytania związane z tajemnicami przygotowywania czekolady. Nie zabraknie konkursów ze słodkimi nagrodami. Punktem kulminacyjnym Międzynarodowego Dnia Czekolady będzie wielki finał o godzinie 18.00. Na parkingu galerii handlowej w specjalnie wyznaczonej strefie pojawi się największa pianka Ptasie Mleczko w historii, przygotowana pod czujnym okiem cukiernika Janusza Profusa. To nie przypadek – w tym roku przysmak obchodzi 80. urodziny, a organizatorem Międzynarodowego Dnia Czekolady jest marka E.Wedel.

- Nie od dzisiaj wiadomo, że czekolada poprawia nastrój. Warto więc przejść na wyższy poziom radości i w najbliższą niedzielę wstąpić z całą rodziną do Magnolia Park – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Na co dzień klienci Magnolia Park mogą kupić słodkości między innymi w Pijalni Czekolady E.Wedel, Cukierni Sowa, Domu Lodów Barton czy czekoladziarni Karmello.

Magnolia Park zapewnia najbardziej kompleksową ofertę handlową na Dolnym Śląsku. Po rozbudowie największa galeria handlowa w regionie liczy blisko 100 tys. mkw. powierzchni najmu (GLA). Działa tu ok. 250 sklepów, punktów usługowych, kawiarni i restauracji. Klienci mają do dyspozycji 3,5 tys. darmowych miejsc parkingowych.

Międzynarodowy Dzień Czekolady w Magnolia Park

4 września (niedziela), początek - godz. 11.00, wielki finał – godz. 18.00

Magnolia Park, parking naprzeciwko wejścia nr 2

Wstęp wolny  

Dodaj komentarz

Komentarze (0)