Drugi sklep HARIBO w Polsce otworzył się w Magnolia Park

piątek, 17.11.2023 12:48 0

Kultowa marka HARIBO  będąca światowym liderem żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła swój drugi sklep w Polsce. Na jego lokalizację wybrała centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu.

Kultowe owocowe misie trafiły do sprzedaży ponad 100 lat temu i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Firma HARIBO codziennie produkuje na świecie 160 milionów tych słynnych żelek. Teraz dostęp do ponad 100 rodzajów kultowych produktów HARIBO mają również mieszkańcy Wrocławia. W Magnolia Park, największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku, otwarto drugi sklep tej marki w Polsce (pierwszy znajduje się w Warszawie).

W asortymencie sklepu można znaleźć kultowe misie, wiele wariantów żelek owocowych również w wersjach wegańskich i wegetariańskich, a także delikatne pianki HARIBO Chamallows i popularne gumy rozpuszczalne MAOAM. W nowo otwartym sklepie dostępna jest strefa pick&mix, gdzie każdy miłośnik żelek ma okazję skomponować swój własny zestaw ulubionych produktów. Asortyment obejmuje także wyjątkowe produkty dostępne jedynie w sklepach firmowych HARIBO. Dodatkowo klienci mogą skorzystać z oferty „non food” – to unikatowe akcesoria związane z marką.

– Otwarcie w Magnolia Park sklepu HARIBO to kolejny krok w długofalowej strategii naszego centrum handlowego zakładającej poszerzenie oferty o produkty dla rodzin z dziećmi i oferowanie wyjątkowych marek na rynku wrocławskim. Produkty HARIBO kojarzą się z dobrą zabawą i radością, dlatego idealnie trafiają zarówno do wyobraźni dzieci, jak i osób dorosłych – mówi Anna Fabianowska, Senior Asset Manager w Multi Poland.

– HARIBO to synonim dziecięcej radości, za którą uwielbiają nas miłośnicy żelek w każdym wieku. Aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów otworzyliśmy kolejny już w Polsce firmowy sklep HARIBO. W Magnolia Park we Wrocławiu przygotowaliśmy wyjątkową, pełną radości przestrzeń z atrakcyjną ofertą produktową. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego sklepu – mówi Marzena Sadurska, Manager Brand Marketing HARIBO Polska.

W najbliższą sobotę (18 listopada) na miłośników HARIBO czekają liczne atrakcje w ramach wielkiego otwarcia sklepu. W godz. 11.00-19.00 w Magnolia Park będzie można spotkać się ze słynnym misiem HARIBO. Będą również balony, koło fortuny, a także liczne promocje i rabaty. Każdy klient, który w tym dniu zrobi zakupy za min. 50 zł, otrzyma gratis personalizowaną torbę HARIBO.

Nowy sklep HARIBO ma powierzchnię 134 mkw. i znajduje się na parterze obok salonu Wojas.

 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)