komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

sobota, 20 kwietnia 2019

Czeslawa, Agnieszki

Dożywotni zakaz prowadzenia, 4 promile i narkotyki w portfelu. 52-latek zatrzymany!

wtorek, 29.1.2019 10:57 , komentarze: 0 , odsłony: 1746
kategorie artykułu:

Policjanci z Komisariatu Policji w Długołęce trafnie wytypowali pojazd do kontroli. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić nad ranem kierującego osobowym Fiatem. Okazało się, że ma w organizmie blisko 4 promile alkoholu, narkotyki w portfelu, a także sądowy dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Zatrzymanym mężczyzną okazał się być 52-letni mieszkaniec województwa opolskiego, usłyszał już zarzuty w tej sprawie.

Tuż po 7 nad ranem policjanci patrolujący okolice podwrocławskiej Długołęki, zwrócili uwagę na osobowego Fiata. Sposób jazdy kierującego wzbudził u mundurowych uzasadnione podejrzenia. Postanowili przeprowadzić kontrolę tego pojazdu. Intuicja nie zawiodła dwóch sierżantów z Komisariatu Policji w Długołęce. Policyjne urządzenie wskazało, że mężczyzna kierujący pojazdem spożywał alkohol. 52-letni mieszkaniec województwa opolskiego został zatrzymany. Policjanci przewieźli go prosto na Komisariat Policji w Długołęce, gdzie dokładnie sprawdzono jego stan. Okazało się, że ma w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Całe szczęście, że policjanci w porę go wypatrzyli i mężczyzna nie zdążył spowodować żadnego wypadku.

To jeszcze nie koniec przygód zatrzymanego mężczyzny. Policjanci w jego portfelu znaleźli woreczek z białym proszkiem. Policyjny tester wskazał, że jest to amfetamina. W woreczku było kilka porcji narkotyku. Mężczyźnie pobrano krew do badań, aby sprawdzić, czy oby nie prowadził również pod wpływem amfetaminy. Jakby tego było mało, okazało się, że 52-latek prowadził samochód pomimo aktywnego dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów. Zakaz wydał Sąd Rejonowy w Opolu.

Zatrzymany 52-latek będzie zatem musiał wytłumaczyć się ze swojego zachowania przed sądem. Usłyszał już zarzut prowadzania pojazdu pod wpływem alkoholu, a także niestosowania się do orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów. Jeśli dalsze policyjne sprawdzenia potwierdzą, że w portfelu posiadał narkotyki, usłyszy kolejny zarzut.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


poniedziałek, 15.4.2019 09:25
2
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork