komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 16 czerwca 2019

Aliny, Benona

DOW NFZ zaprasza na bezpłatne badania znamion na skórze

czwartek, 23.5.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 179
kategorie artykułu:

Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ zaprasza 25 maja w godz. 10.00-14.00 na przedwakacyjny przegląd ciała, czyli bezpłatne profilaktyczne badania znamion na skórze, które będzie wykonywała dr n. med. Danuta Nowicka – specjalista dermatolog z Kliniki Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego. 

       Fot. Pixabay

Już w najbliższą sobotę we Wrocławiu na placu przy ul. Św. Elżbiety, w ramach kampanii Rakoobrona, stanie czarny namiot przy którym, oprócz możliwości skontrolowania znamion na skórze, wszyscy chętni będą mogli porozmawiać na temat profilaktyki onkologicznej oraz wziąć udział w badaniu ankietowym określającym stan wiedzy na temat profilaktyki czerniaka.

Dodatkowo przy stoisku Dolnośląskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ będzie można wyrobić Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego ( EKUZ ), uzyskać informację na temat e-recepty, Internetowego Konta Pacjenta oraz  uzyskać informacje o bezpłatnym leczeniu, w tym o leczeniu sanatoryjnym.  Partnerem akcji jest Fundacja Sensoria.

 

Wasze komentarze

wczoraj, 13 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
piątek, 14.6.2019 18:11
piątek, 14.6.2019 14:23
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki