komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 4 czerwca 2020

Kwiryny, Franciszka


Domożercy, czyli Wrocławski Festiwal Jedzenia w domu

wtorek, 31.3.2020 13:03 , komentarze: 0 , odsłony: 254
kategorie artykułu:

Obecna sytuacja w Polsce jest dla wielu z nas bardzo trudna. Praktycznie każda z branży musi walczyć o przetrwanie i dlatego warto w tym ciężkim czasie wspierać się nawzajem. Mieszkańcy przychodzą z pomocą lokalnym biznesom i naszym wrocławskim restauracjom, barom i kawiarniom.

Pomysłodawcy zachęcają do przyłączenia się do akcji ,,Domożercy”, czyli Wrocławskiego Festiwalu Jedzenia w domu.

- Zachęcamy wszystkich do korzystania z opcji zamówienia dań z restauracji z opcją na wynos lub z dostawą do domu. Wspierajmy się lokalnie, by za jakiś czas móc wrócić do naszych ulubionych wrocławskich restauracji, kawiarni i barów – mówi Małgorzata Braszka z portalu Kocham Wrocław. - W wydarzeniu będziemy publikować propozycje dań z restauracji, barów i kawiarni, które zgłoszą się do udziału w festiwalu.

Do akcji mogą bezpłatnie przyłączyć się wszystkie lokale gastronomiczne, które oferują dania na wynos lub z dostawą do domu. Można zgłosić maksymalnie 2 dania, np. 1 wege i 1 mięsne. To od restauracji zależy jakie danie zaproponuje.

W wydarzeniu na facebooku (https://www.facebook.com/events/680563326086550/) będą na bieżąco publikowane wszystkie zgłoszenia z ceną i informacją o sposobie zamówienia dania.

 

Wasze komentarze

Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele