Wspierasz piłkarski Śląsk – możesz wybrać się na wycieczkę z Prezesem MPK Wrocław

czwartek, 5.5.2022 13:06 1782 0

Śląskowi Wrocław pozostały trzy mecze w walce o utrzymanie w ekstraklasie. Dwa, z Pogonią Szczecin i Górnikiem Zabrze, w roli gospodarza. Każdy, kto kupi bilety na te spotkania, może obejrzeć zajezdnię tramwajową bądź autobusową z wyjątkowym przewodnikiem.
 
Zacznijmy od piłkarskiego rozkładu jazdy – Śląsk Wrocław kontra Pogoń Szczecin, 7 maja, sobota, 17.30, Tarczyński Arena Wrocław. Po drugie – Śląsk Wrocław kontra Górnik Zabrze, 21 maja, sobota, godzina 17.30, Tarczyński Arena Wrocław.
 
Każdy, kto kupi bilety na te spotkania i wesprze piłkarzy WKS-u z trybun, otworzy sobie drogę do niecodziennej wycieczki. Do wyboru są dwie lokalizacje i dwie opcje – Zajezdnia Tramwajowa „Borek”, połączona z możliwością poprowadzenia tramwaju na własną rękę. Albo – Zajezdnia Autobusowa „Obornicka”, połączona z przejazdem zabytkowym Jelczem „Ogórkiem”. W tajniki zajezdni wprowadzi Was Prezes MPK – Krzysztof Balawejder, wierny kibic piłkarskiego WKS-u.

 
Gdzie dostarczyć bilety kupione na mecze? Wejściówki – wystawione dla tej samej osoby – przekażcie w terminie 23 – 31 maja, wraz ze swoimi danymi do kontaktu, do jednego z Biur Obsługi Pasażera MPK.
 
Wycieczki planowo rozegrają się w pierwszej połowie czerwca. O dalszych szczegółach będziemy Was informować w miarę rozwoju całej akcji.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek