Jesienny jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci

poniedziałek, 13.9.2021 14:30 143 0

Lubiany przez odwiedzających jarmark rękodzieła, płyt winylowych i staroci powraca w jesiennej odsłonie do Centrum Handlowego Auchan Bielany. Od 16 do 18 września w pasażu galerii handlowej pojawią się stoiska lokalnych rzemieślników i antykwariuszy, na których coś dla siebie znajdzie każdy wielbiciel przedmiotów z duszą.

Przez trzy dni pasaż Centrum Handlowego Auchan Bielany wypełnią stoiska lokalnych twórców i antykwariuszy. Odwiedzający jarmark znajdą na nich wiele wyjątkowych przedmiotów, które dobrze sprawdzą się zarówno jako prezent dla bliskich, jak i nietuzinkowa ozdoba domu. Na stoiskach będzie dostępna także bogata oferta przedmiotów z mosiądzu i brązu, ozdobne sztućce i naczynia, witraże oraz różnorodne rękodzieło. Nie zabraknie także ręcznie wykonanej biżuterii i ozdób. 

Podczas targów odbywających się w Centrum Handlowym Auchan Bielany coś dla siebie znajdą również kolekcjonerzy przedmiotów „z duszą”. Na stoiskach pojawią się między innymi dawne wydania albumów i książek, elementy wystroju wnętrz i pamiątki z PRL, medale oraz reprodukcje dawnych rysunków. Natomiast ci, którzy uwielbiają muzykę wydobywającą się z „czarnej” płyty, na jednym ze stoisk będą mogli uzupełnić swoją domową kolekcję lub sprawić komuś ogromną radość takim prezentem.

Jarmark rękodzieła i staroci odbędzie się w dniach od 16 do 18 września w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Stoiska będą dostępne w godzinach pracy obiektu w czwartek i piątek od g. 9:30 do 21:00, w sobotę od g. 9:00 do 21:00.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek