Już 16 września odbędzie się Wrocławskie Święto Siatkówki - odbierz darmowe zaproszenie!

czwartek, 2.9.2021 15:06 511 0

Na tę datę kibice Gwardii Wrocław czekają już ponad 1,5 roku. Po rozłące wywołanej pandemią w końcu zobaczą swój ukochany siatkarski zespół w odświeżonym składzie. 16 września odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny i mecz otwarcia z 9-krotnym mistrzem Polski. 

Do stolicy Dolnego Śląska zawita czołowa drużyna w naszym kraju, czyli PGE Skra Bełchatów! Gwardziści podejmą rywali nie tylko na płaszczyźnie pierwszych drużyn. Odbędzie się także rywalizacja grup młodzieżowych. 

Praktycznie 70% drużyny to nowi zawodnicy, którzy nie mieli jeszcze okazji zaprezentować się przed wrocławiankami i wrocławianami. Właśnie dlatego jeszcze przed rozpoczęciem meczów odbędzie się oficjalna prezentacja zespołu. — To będzie prezentacja drużyny z prawdziwą pompą dlatego zachęcamy kibiców do przybycia do Hali Orbita nieco wcześniej. Będzie to pierwsze spotkanie z kibicami od ponad 1,5 roku, a więc praktycznie od dwóch sezonów i postanowiliśmy zorganizować mecz otwarty — tłumaczy Łukasz Tobys, prezes Gwardii Wrocław. 

Darmowe wejściówki na platformie Eventim

Patronat nad wydarzeniem, w którym Gwardia podejmie dziewięciokrotnego mistrza Polski, PGE Skrę Bełchatów, objął Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. Udział w tej wyjątkowej imprezie jest bezpłatny, ale ze względów covidowych konieczne było uruchomienie bezpłatnych wejściówek. — Darmowe zaproszenia na nasz mecz można wygenerować poprzez portal Eventim. (https://www.eventim.pl/event/gwardia-wroclaw-hala-orbita-14071192/?fbclid=IwAR20Eyxc0h-mAtOnlqk5NJYdM11IYW50WiLMwBdfGcE6dWBkRA-keT4j2-g). Po zarejestrowaniu się na wydarzenie można wziąć w nim udział oczywiście za darmo. Do tego rozwiązania zmusiła nas sytuacja pandemiczna — mówi Łukasz Tobys. 

Wydarzenie oraz prezentacja drużyny rozpocznie się 16 września o 19:30. Tego samego dnia będzie możliwość wzięcia udziału w otwartym treningu z plażowiczami Gwardii, którzy w ostatnich dniach zostali Mistrzami Polski. Szczegóły zdradzimy wkrótce.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek