komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 7 sierpnia 2020

Kajetana, Doroty

Euro-System oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław

sobota, 10.8.2019 17:30 , komentarze: 0 , odsłony: 389
kategorie artykułu:

Firma Euro-System, specjalizująca się w systemach aranżacji powierzchniowej, została oficjalnym sponsorem Śląska Wrocław. W ramach współpracy jej logo pojawi się na przedniej części spodenek zawodników WKS-u. Umowa sponsorska obowiązywać będzie do końca sezonu 2019/20. 


- Dziękujemy firmie Euro-System za zaufanie i cieszymy się, że w nowym sezonie możemy powitać na pokładzie kolejnego sponsora. To dla nas bardzo istotne, że firmy działające w regionie dostrzegają korzyści, jakie niesie współpraca ze Śląskiem Wrocław – podkreśla Wojciech Bochnak, wiceprezes wrocławskiego klubu.

Ważnym obszarem działalności firmy jest wspieranie rozwoju młodych sportowców. Od kwietnia 2017 roku Euro-System obejmuje sponsoringiem zespół z rocznika 2003 w akademii WKS-u. Teraz stanie się także oficjalnym sponsorem Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław, a logo firmy eksponowane będzie na koszulkach drużyn młodzieżowych klubu. 

- Naszą obecność na spodenkach meczowych pierwszej drużyny Śląska traktujemy jako ukoronowanie wieloletniego zaangażowania firmy w sport. To wielki powód do dumy, że Euro-System gra razem ze Śląskiem – zaznacza Marcin Gasztyk, właściciel Euro-System.  


Euro-System to rodzinna firma, założona została w 1999 roku, a jej siedziba mieści się we Wszemirowie niedaleko Trzebnicy. Zajmuje się systemami aranżacji powierzchniowej w szkle. Prowadzi obecnie inwestycje na terenie Niemiec, Holandii, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii oraz Belgii. W ofercie firmy można znaleźć m.in. ścianki biurowe, systemy mobilne, ściany przeszklone, ściany akustyczne, witryny szklane stałe i przesuwane, a także różnego rodzaju ścianki działowe. 

Piłkarze Śląska Wrocław po raz pierwszy z logiem nowego sponsora na spodenkach zagrają w piątkowym meczu z Lechem Poznań.

fot. Krystyna Pączkowska/slaskwroclaw.pl

 
Nowy wątek


Wasze komentarze

dzisiaj, 2 godz temu
wczoraj, 11 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
wczoraj, 15 godz temu
środa, 5.8.2020 13:26
środa, 5.8.2020 11:45
poniedziałek, 3.8.2020 14:37
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki