Bezpłatne przedstawienie dla dzieci w CH Auchan

czwartek, 8.8.2019 08:00 675 0

Już 10 sierpnia do Centrum Handlowego Auchan Bielany zawitają krasnale, których na próżno szukać na ziemi! Przedstawienie przeniesie maluchy do kukiełkowego świata skrzatów oraz wyjaśni tajemnice Słupników. Wstęp bezpłatny! 

Spektakl dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany przybliży widzom sylwetki krasnali, które zamieszkują wrocławskie słupy! Mali widzowie dowiedzą się, że to właśnie dzięki Słupnikom dolnośląskie krasnale wiedzą, komu i kiedy należy pomóc lub jakie sprawy wymagają niezwłocznej krasnoludkowej interwencji. Poza alarmowaniem przed zagrożeniami zajmują się głównie zabawą, w tym wspinaczką i obserwowaniem przechodniów. Historie Słupników i pełna humoru fabuła z pewnością zainteresują małych widzów. 

Teatrzyk odbywa się w ramach cyklu przedstawień dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bielany, które co miesiąc przybliżają widzom historię i sylwetki wrocławskich krasnali. Każda bajka jest przygotowana przez Ścibora Szpaka, komika związanego z Antykabaretem, a zarazem autora koncepcji promowania Wrocławia poprzez figurki krasnoludków oraz przez Marka Żyłę, twórcę autorskiego Teatru Lalek Marka Żyły. Oryginalne kukiełki i humor obecny w przedstawieniach z pewnością trafią w gusta dzieci! 

Teatrzyk odbędzie się 10 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Przedstawienie będzie odegrane trzykrotnie o godzinie 13:00, 15:00 i 16:30. Wstęp wolny. 

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek