Krzysztof Balawejder nowym prezesem wrocławskiego MPK

poniedziałek, 6.5.2019 19:21 2642 2

W związku z upływem kadencji dotychczasowego prezesa MPK Wrocław - Jolanty Szczepańskiej, która sprawowała urząd od czterech lat, dziś Rada Nadzorcza powołała Krzysztofa Balawejdera na nowego prezesa. 

Krzysztof Balawejder od kwietnia tego roku sprawował funkcję wiceprezesa wrocławskiego MPK. Poprzednio przez siedem lat pracował jako prezes Polbusa. Obecny zarząd MPK 6 maja powołał go na prezesa spółki, tym samym informując, że w nowej kadencji zarząd MPK będzie jednoosobowy. 

Poniżej znajduje się treść posta, jakiego opublikował Krzysztof Balawejder na swoim facebookowym profilu.

"W związku z upływem kadencji dotychczasowego zarządu, Rada Nadzorcza powołała mnie dziś na stanowisko Prezesa Zarządu wrocławskiego MPK.

To dla mnie duże wyzwanie i zobowiązanie w stosunku do Pana Prezydenta Jacka Sutryka, któremu dziękuję za zaufanie, pracowników Spółki a przede wszystkim mieszkańców Wrocławia.

Bardzo serdecznie dziękuję mojej poprzedniczce, Pani Prezes Jolancie Szczepańskiej, która w trakcie swojej kadencji włożyła wiele serca i pracy w rozwój Spółki.

Już dziś zapraszam do współpracy przedstawicieli ruchów miejskich i mediów. Jestem otwarty na nowe pomysły i konstruktywną krytykę.

Pracowników pragnę zapewnić, że drzwi do mojego gabinetu zawsze pozostają dla Nich otwarte.

Niezmiennie pozostanę częstym pasażerem komunikacji miejskiej, do czego każdego szczerze zachęcam." 

Przeczytaj komentarze (2)

Komentarze (2)

Nowy wątek
Stanisław niedziela, 14.07.2019 12:59
Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować komunikację miejską na...
KJ niedziela, 12.05.2019 19:46
Powodzenia nowy prezesie, to niełatwe stanowisko, więc życzenia się przydadzą

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz