Wrocławscy policjanci zapraszają do wspólnej zbiórki krwi

piątek, 16.3.2018 16:06 615 0

Na co dzień dbają o bezpieczeństwo, pomagają, a niejednokrotnie także ratują życie. We wtorek 20 marca 2018 roku będą też oddawali krew. Wrocławscy policjanci z chęci niesienia pomocy innym organizują kolejną zbiórkę krwi, tym razem w ramach akcji ,,SpoKREWnieni służbą''. Do oddawania tego życiodajnego płynu zapraszają również wszystkich mieszkańców Wrocławia.

Akcja ma na celu oddanie hołdu żołnierzom wyklętym poprzez honorowe oddawanie krwi. Wezmą w niej udział pracownicy i policjanci z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Funkcjonariusze zachęcają także wszystkich mieszkańców miasta, by przyłączyli się do naszej akcji.

Zbiórka krwi prowadzona będzie we wtorek, 20 marca br. w godzinach od 7.00 do 17.30 na terenie Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Czerwonego Krzyża 5/9 we Wrocławiu.

To już kolejna zbiórka krwi prowadzona przez wrocławskich funkcjonariuszy. Na terenie miasta działa bowiem prężnie od lat klub honorowych dawców krwi, który stale włącza się w organizowane cyklicznych zbiórek krwi.

Akcję patronatem objął Komendant Miejski Policji we Wrocławiu.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zbiórce.

Źródło: KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Nowy wątek