komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 19 maja 2019

Iwa, Piotra

Do Wrocławia przyjechał profesjonalny amerykański trener baseballu i prowadzi rekrutację do nowej drużyny dziecięcej

niedziela, 21.4.2019 12:00 , komentarze: 0 , odsłony: 622
kategorie artykułu:

„Trenuj Baseball z Jaronem” tak brzmi hasło rekrutacji do nowej sekcji dziecięcej klubu baseballowego Barons Wrocław. 

W marcu do Wrocławia przyleciał z Denver, Colorado - Jaron Dorchinez, profesjonalny coacha baseballu. Z tej okazji na Zakrzowie została założona zupełnie nowa sekcja dziecięca, która swoje treningi będzie prowadzić na niedawno wybudowanych boiskach baseballowych pod okiem tego doświadczonego trenera.

Do sekcji można zapisać chłopców i dziewczynki z rocznika 2008 i 2009. Treningi odbywają się w poniedziałki o godzinie 17:30 przy ulicy Niepodległości 6 na Zakrzowie we Wrocławiu.

Jaron Dorchinez jako zawodnik grał w Luna Community College, w Adams State University w lidze Rocky Mountain Athletic Conference(NCAA II), w drużynie British Columbia Bombers oraz w Europie w austriackich zespołach Stock City Cubs i Athletics Baseball & Softball Attnang-Puchheim.

Swoją karierę od 2014 łączy z trenowaniem sekcji dziecięcych. Jaron był trenerem w akademii baseballowej Impact Sports w USA, pracował jako coach w Arapahoe High School (USA) oraz trenował drużyny dziecięce i młodzieżowe w Austrii.

Jaron jest również amerykańskim Native speakerem i podczas treningów posługuje się tylko językiem angielskim. Dlatego na treningu poza wspaniałą zabawą i nauką gry będzie można podszkolić sobie ten język. Oczywiście w sztabie szkoleniowym nowej sekcji występują również polscy trenerzy asystenci.

- Zapraszamy rodziców do zapisania swoich dzieci do nowo powstającej drużyny. To doskonała okazja na przeżycie niesamowitej przygody, skorzystanie z doskonałej infrastruktury baseballowej, dołączenia do naszej społeczności i podszkolenie języka angielskiego – powiedział Marek Kozioł wiceprezes Klubu i koordynator nowej sekcji.

Już w pierwszych miesiącach trenowania młodzi adepci baseballu będą mieli możliwość wzięcia udziału w najbardziej popularnych i prestiżowych w tej części świata zawodach baseballowych dla dzieci organizowanych przez międzynarodowa organizację „Little League Baseball and Softball”.

Więcej informacji o Jaronie możecie znaleźć na stronie:
https://baseballjobsoverseas.com/players/jaron-dorchinez/

 

Wasze komentarze


piątek, 17.5.2019 19:45
piątek, 17.5.2019 13:41
czwartek, 16.5.2019 16:29
czwartek, 16.5.2019 10:00
czwartek, 16.5.2019 09:00
czwartek, 16.5.2019 08:00
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele