Cinema City w Centrum Korona już otwarte

środa, 22.7.2020 11:28 799 0

W środę 22 lipca zostało ponownie otwarte kino Cinema City zlokalizowane w Centrum Korona, w którym obowiązują ścisłe zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

 

Na terenie kina obowiązuje 2-metrowy dystans od innych osób, a w sali kinowej można zająć co drugie miejsce (nie dotyczy osób mieszkających razem, rodzin i dzieci poniżej 13. roku życia). Podczas seansu widzowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa. W celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich osób przebywających w Cinema City, w kinie są dostępne środki do dezynfekcji rąk, a toalety są czyszczone i dezynfekowane co godzinę. Dodatkowo, pracownicy Cinema City przy wykonywaniu usługi są zobowiązani do stosowania środków ochrony osobistej - maseczki i rękawiczek.

- Kolejna branża ponownie dostępna dla naszych Klientów. Od 22 lipca Cinema City wróciło do regularnej działalności serwując filmowe emocje na najwyższym poziomie, przy zachowaniu wszystkich procedur bezpieczeństwa – mówi Magdalena Piechna, Head of Portfolio Management w Cromwell Property Group.

Ścisły reżim sanitarny w dalszym ciągu obowiązuje także na terenie Centrum Korona. Centrum w pełni dostosowało się do wytycznych dla funkcjonowania obiektów handlowych opracowanych przez Ministerstwo Rozwoju wspólnie z Głównym inspektoratem Sanitarnym, a także wprowadziło dodatkowe działania i procedury higieniczne mające na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom obiektu. Klienci są informowani o obowiązujących procedurach za pośrednictwem szeregu materiałów informacyjnych rozmieszczonych na terenie Centrum. Opis wszystkich wdrożonych w Koronie procedur bezpieczeństwa jest także dostępny na stronie https://www.centrum-korona.pl/bezpieczne-zakupy.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)

Przetargi
i Obwieszczenia

Zobacz