komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 22 września 2020

Tomasza, Maurycego

Chilla Quartet - muzyczny relaks w Sky Tower

sobota, 21.9.2019 08:00 , komentarze: 0 , odsłony: 699
kategorie artykułu:

Czy muzyka klasyczna musi być nudna? Oczywiście, że nie! Wystarczą cztery klasyczne instrumenty, do tego elektryzujący wokal, a wszystko podane w formie nowoczesnych melodii. Dzięki takiemu połączeniu możemy spojrzeć zupełnie inaczej na znane utwory. Już 26 września w Sky Tower pojawi się Chilla Quartet - cztery elektryzujące kobiety przekonają słuchaczy, że muzyka potrafi zauroczyć! 

Klasyka połączona ze współczesnym brzmieniem? Gdzie ją usłyszeć na żywo? Koncert Chilla Quartet w Sky Tower jest dobrą ku temu okazją! To doskonała fuzja klasycznych instrumentów z nowoczesną nutą. Zespół zaskoczy doskonałym współgraniem instrumentów takich jak skrzypce, altówka czy wiolonczela, nie zabraknie też melodii trochę starszych i nostalgicznych. 

W skład kwartetu smyczkowego, który wystąpi podczas koncertu w Sky Tower, wchodzą: Joanna Zagajewska, Magdalena Środula, Katarzyna Wrona oraz Paulina Lulek – Zielińska, która nie tylko zagra, ale także da popis swoich umiejętności wokalnych. Była uczestniczką znanych telewizyjnych programów, jak „The Voice of Poland” czy „Bitwa na głosy”. Ponadto jest laureatką koncertu „Debiuty”, który odbywał się podczas Jubileuszowego 50. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Zespół Chilla Quartet znany jest między innymi z występu w programie „Must Be The Music”. Otrzymał bardzo pozytywną opinię jury oraz cieszył się uznaniem publiczności, czego dowodem jest I miejsce zdobyte w internetowym głosowaniu na najlepszy występ.

Podczas koncertu w Sky Tower Chilla Quartet zaproponuje m.in. instrumentalną wersję „Smooth Criminal” Michaela Jacksona, „Viva la Vida” znanego zespołu Coldplay czy „Livin’ On a Prayer” Bon Jovi’ego. Dla wielbicieli filmowych melodii znajdzie się prawdziwa perełka, czyli „Sunrise, Sunset” z musicalu „Skrzypek na dachu”. Również „What a Wonderful World” Louisa Armstronga doda koncertowi prawdziwie amerykańskiego ducha. Polskim akcentem będzie walc Barbary z filmu „Noce i dnie”. To dopiero początek wielu propozycji przygotowanych na ten wieczór. Celem zespołu Chilla Quartet jest nie tylko zaskoczenie odbiorców, lecz także zarażenie ich dobrą energią. 

Wydarzenie odbędzie się 26 września o godz. 19:00 na parterze Sky Tower, nieopodal sklepu Piotr i Paweł. Wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Wasze komentarze

Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki