Ceny karnetów i biletów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2018/19

niedziela, 26.8.2018 13:15 533 0

Już trzeciego września rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2018/2019. Wejściówki te tradycyjnie upoważniają kibiców do wejścia na wszystkie mecze sezonu zasadniczego i play-offów. 

W nadchodzącym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy Wrocław nadal będą rozgrywać swoje spotkania w hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy al. Paderewskiego. Dom ten przyniósł wrocławiankom dwa brązowe medale oraz ten najcenniejszy, wywalczony w 2017 roku, po trzydziestu latach od ostatniego złotego krążka. Karnety gwarantują miejsce siedzące na każdym spotkaniu, choć nie zapewniają, że za każdym razem będzie to to samo miejsce.

Karnet to również znacząca oszczędność w stosunku do kupowania biletów co spotkanie. Abonament normalny na wszystkie spotkania w tym sezonie kosztuje zaledwie 130 złotych. W przeliczeniu na jedno spotkanie sezonu zasadniczego to niecałe 11 złotych za mecz, co pozwala kibicom zaoszczędzić aż 40 procent. Karnet obejmuje także wszystkie spotkania klubu w fazie play-off, maksymalnie wrocławianki mogą rozegrać u siebie 21 spotkań.

Zmiana w sposobie dystrybucji karnetów

Od tego sezonu zmieniona została polityka karnetowa klubu. W porównaniu do minionych rozgrywek, tym razem kibice nie będą musieli wypełniać wniosków oraz wysyłać skanów tychże do siedziby klubu. Obecnie karnety będą wydawane „na okaziciela”, co oznacza, że wystarczy jedynie zakupić karnet, bez dodatkowych formalności. Dla wygody kibiców abonamenty na spotkania Ślęzy Wrocław będzie można nabywać od poniedziałku do piątku, również w godzinach popołudniowych. Wejściówki będzie można także zakupić bezpośrednio przed spotkaniami.

Nowością jest karnet VIP, który pozwala na rezerwację swojego ulubionego miejsca na trybunach hali wrocławskiej AWF. Ponadto posiadacze takiego karnetu będą mogli po spotkaniu przejść do specjalnie przygotowanej sali VIP. Liczba pakietów tego typu jest limitowana.

Sprzedaż wszystkich karnetów rozpocznie się w poniedziałek, 3 września od godz. 9 rano. Poniżej prezentujemy cennik karnetów oraz biletów na mecze Ślęzy Wrocław w Energa Basket Lidze Kobiet, jak również harmonogram sprzedaży abonamentów.

Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2018/2019
– normalny: 130 zł
– ulgowy: 65 zł
– VIP: 500 zł

Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2018/2019
– normalny: 18 zł
– ulgowy: 10 zł

Harmonogram sprzedaży karnetów na mecze Ślęzy:
– poniedziałek: 9-15
– wtorek: 10-18
– środa: 9-15
– czwartek: 10-18
– piątek: 9-15
Miejsce: siedziba klubu w koronie Stadionu Olimpijskiego, al. I. J. Paderewskiego 35.

Ulgi przysługują osobom uczącym się, które w momencie zakupu karnetu lub biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką i nie ukończyły 26 lat; oraz emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)