Black Friday w Centrum Korona

środa, 23.11.2022 20:39 0

Niepowtarzalne, ekologiczne torby zaprojektowane przez lokalną artystę oraz 350 nagród – to wszystko będzie można zdobyć już w piątek 25 listopada w Centrum Korona. Na klientów z Wrocławia i okolic czekały będą również setki okazji cenowych, sprzyjających zakupowemu szaleństwu.

Piękne, wyjątkowo praktyczne i ekologiczne – takie właśnie torby z materiałów sprzyjających planecie przygotowało Centrum Korona dla swoich klientów. Uroku doda im unikalny nadruk, zaprojektowany przez lokalną artystkę – Joannę Gniady – ilustratorkę, która tworzy dla międzynarodowych magazynów, wydawnictw i instytucji kulturalnych (rysowała m.in. dla Opery Narodowej w Paryżu, The Guardian i Elle Italia). Zdobyć je będzie można niezwykle łatwo, wystarczy bowiem zrobić zakupy na kwotę minimum 150 zł na maksymalnie 2 paragonach, w tym nie więcej, niż 50 zł na paragonie z Auchan. Po zarejestrowaniu paragonów w Punktcie Obsługi Akcji, w którym znajdzie się też regulamin promocji, torba trafi w ręce szczęśliwych zakupowiczów.

Dodatkowo, autor najciekawszej fotografii przedstawiającej zakupione w promocyjnych cenach produkty, wygra kartę podarunkową o wartości 250 zł. Zdjęcia będzie można zamieszczać pod postem konkursowym na stronie facebookowej Centrum Korona. Tego dnia nie zabraknie również setek okazji cenowych w sklepach i punktach usługowych Centrum, a wszyscy wielbiciele rabatów i promocji z pewnością będą zachwyceni.

 Black Friday w Centrum Korona będzie szansą nie tylko na zdobycie wyjątkowych upominków, ale również świetną okazją na zrobienie większych zakupów. Zdecydowanie warto tego dnia kupić z wyprzedzeniem świąteczne prezenty dla najbliższych, upolować efektowne dekoracje do domu czy też odświeżyć swoją zimową garderobę w wyjątkowo korzystnych cenach.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)