Bieg Charytatywny PAYEYE RUN – „ZOBACZ MNIE”!

sobota, 3.10.2020 10:10 1037 0

10 października, w sobotę, organizujemy w Parku Szczytnickim i na terenie Hali Stulecia bieg charytatywny, z którego całe wpisowe uczestników zostanie przeznaczone na pomoc dla naszych dzielnych wojowników – podopiecznych fundacji. Jest to nasze pierwsze wydarzenie charytatywne od wielu, wielu miesięcy. Bardzo prosimy o pomoc w nagłośnieniu informacji o naszym biegu. Liczymy, że wspólnie z Państwem zachęcimy dobrych ludzi z całego Dolnego Śląska do biegania i pomagania.
WEŹ udział w I edycji BIEGU CHARYTATYWNYM PAYEYE RUN – „ZOBACZ MNIE”! To idealny BIEG dla osób, które BIEGAJĄ i lubią POMAGAĆ!

Fundacja ZOBACZ MNIE pomaga dzieciom, których dotychczas nie dostrzegł nikt inny. Wspieramy je w walce z przeciwnościami losu. Ośmielamy je i pomagamy zgodnie z naszym motto: Zobacz mnie! Jestem ważny i zdolny, a dzięki Twojej pomocy mogę stać się kimś wielkim! Dzieci są po prostu dla nas najważniejsze. Ratujemy ich życie i zdrowie w każdej sytuacji. Nawet tej, która wydaje się najbardziej beznadziejna. Wspieramy niepełnosprawne maluchy w codziennym funkcjonowaniu, a dzięki temu pomagamy im odzyskać wiarę w siebie i dziecięcą radość życia.

Co należy zrobić, aby uczestniczyć w biegu  4 proste kroki:

  • OPŁAĆ PAKIET STARTOWY , z których środki zostaną w CAŁOŚCI przekazane dla podopiecznych fundacji, 
  • Pokonaj wybrany dystans, spal trochę kalorii i świetnie się baw, POMAGAJĄC ! 
  • Zaproś do BIEGU przyjaciela, rywala czy osobą z którą już od dawna chciałeś się zmierzyć i pobiegać. 

OPŁATA STARTOWA: Dystans – 5km – 49 złDystans – 10 km – 59 zł

PAKIETY STARTOWE: 
Uczestnicy biegu dostaną: medal, koszulkę, czapeczkę lub chustę typu komin, a dla 200 pierwszych osób organizatorzy przygotowali niespodzianki i podziękowaniaDla najlepszych pakiety upominków od firmy PayEye.

Każdy uczestnik, który podczas rejestracji na bieg, założy konto na https://payeye.com/ otrzyma 50 zł do wykorzystania.

TRASA: 
Pętla w parku Szczytnickim po szutrowych, utwardzonych ścieżkach. Przygotowaliśmy dla Państwa 2 dystanse do wyboru: 5 km i 10 km. Jesteśmy pewni, że każdy wybierze dla Siebie odpowiedni odcinek, który będzie wielką przygodą i frajdą do pokonania w tak szczytnym celu! Każdy KTO weźmie udział w BIEGU jest dla nas zwycięzcą i bohaterem! 

Harmonogram · sobota, 10 październik 2020r.

08:00 – 10:45 - zapisy, odbiór numerów startowych w Parku Szczytnickim i weryfikacja zawodników.
09:45 – 09:55 - wspólna rozgrzewka dla dystansu 5 km
10:00 – 11:00 - start biegu dla dystansu 5 km
11:00 – 11:15 - wspólna rozgrzewka dla dystansu 10 km
11:20 – 13:00 - start biegu dla dystansu 10 km

KOSZTY ORGANIZACYJNE
 biegu charytatywnego pokrywa firma PAYEYE dzięki, której całość środków zebranych z pakietów startowych trafi na leczenie podopiecznych Fundacji ZOBACZ MNIE. PayEye to wrocławska firma specjalizująca się w płatnościach bezgotówkowych. Polski startup daje możliwość płacenia bez karty, telefonu i kodów Blik.

ZA ZABEZPIECZENIE MEDYCZNE BIEGU będzie odpowiadało: Dolnośląskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)