Bezpłatne wsparcie cyfrowej transformacji dla polskich przedsiębiorców. Sprawdź inicjatywę WRO4digITal EDIH Wrocław

wtorek, 2.7.2024 14:25 430 0

Coventry University Research Institute Europe (CURIE), członek Konsorcjum WRO4digITal, Europejskiego Hubu Innowacji Cyfrowych (EDIH) we Wrocławiu, serdecznie zaprasza do bezpłatnego udziału w webinarze „Jak skorzystać z usług WRO4digITal EDIH Wrocław? – instruktaż wypełniania dokumentów rekrutacyjnych”.Webinar jest organizowany przez Wrocławski Park Technologiczny – lidera projektu.

Transformacja cyfrowa to nie tylko przyszłość, ale i teraźniejszość każdej innowacyjnej firmy. Projekt WRO4digITal EDIH Wrocław, realizowany przez konsorcjum 22 instytucji, oferuje polskim firmom z sektora MŚP (sektor małych i średnich przedsiębiorstw) wyjątkową możliwość skorzystania z profesjonalnych usług eksperckich, które pomogą w modernizacji procesów biznesowych zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi.

Otwórz dni do cyfrowej przyszłości

Coventry University Research Institute Europe (CURIE) to inicjatywa Coventry University Wrocław działająca od 2022 roku. Jej  celem jest wykorzystanie wiedzy specjalistycznej z brytyjskich ośrodków badawczych uniwersytetu Coventry we współpracy z polskimi naukowcami. Już 9 lipca o godzinie 10:00 odbędzie się webinar „Jak skorzystać z usług WRO4digITal EDIH Wrocław? – instruktaż wypełniania dokumentów rekrutacyjnych” na platformie GetResponse. Podczas wydarzenia uczestnicy dowiedzą się, jak sprawnie wypełnić dokumenty rekrutacyjne do projektu, który otwiera drzwi do cyfrowej przyszłości. 

W trakcie webinaru zostaną przedstawione podstawowe informacje o projekcie WRO4digITal EDIH Wrocław, w tym zakres oferowanych usług, sektory wsparcia oraz dostępne technologie. Zainteresowani dowiedzą się jak w pięciu krokach dołączyć do projektu. W części dotyczącej procesu rekrutacyjnego, uczestnicy uzyskają informacje o kwalifikacjach MŚP, a także otrzymają szczegółowe instrukcje dotyczące wypełniania dokumentów rekrutacyjnych oraz kluczowych aspektów, na które należy zwrócić uwagę podczas ich uzupełniania.

Po prezentacji odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi z udziałem ekspertów WRO4digITal EDIH Wrocław.

Partnerstwo w transformacji cyfrowej polskich MŚP

„Jesteśmy dumni, że Coventry University Wrocław jako członek konsorcjum bierze udział w projekcie WRO4digITal EDIH Wrocław. Nasza misja to nie tylko edukacja, ale również aktywne wspieranie innowacji i transformacji cyfrowej w regionie. Współpraca z polskimi i zagranicznymi naukowcami w ramach CURIE jest kluczowa dla rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw, aby mogły one efektywnie korzystać z nowoczesnych technologii i zwiększyć swój potencjał" - powiedział dr Jacek Lewandowski, dyrektor Kampusu Coventry University we Wrocławiu.

WRO4digITal EDIH Wrocław to Europejski Hub Innowacji Cyfrowych, który wspiera firmy w procesie transformacji cyfrowej poprzez szkolenia, analizy, audyty oraz tworzenie planów transformacji. Wszystkie te usługi są bezpłatne dzięki pomocy de minimis. Projekt ma na celu nie tylko modernizację przedsiębiorstw, ale także podniesienie ich konkurencyjności na rynku poprzez implementację nowoczesnych rozwiązań cyfrowych.

Udział w webinarze jest bezpłatny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wszystkie osoby zapisane na wydarzenie otrzymają dostęp do nagrania po jego zakończeniu. Rejestracja dostępna jest pod linkiem: https://webinar.getresponse.com/zxSIi/edihwroclaw/. Webinar jest organizowany przez Wrocławski Park Technologiczny.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)