Bez żadnego powodu atakował przypadkowe kobiety w komunikacji miejskiej i centrach handlowych. Teraz grozi mu 5 lat więzienia [WIDEO]

czwartek, 18.5.2023 16:19 747 0

Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 25-latek, który bez powodu atakował przypadkowe kobiety m. in. w środkach komunikacji miejskiej, a także w centrach handlowych. Sprawca uderzał pokrzywdzone w twarz, głowę oraz inne części ciała po czym oddalał się z miejsca. Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna ustalili i zatrzymali podejrzanego. Mężczyźnie udowodniono do tej pory 9 tego typu przestępstw. Cała sprawa prowadzona jest w ścisłej współpracy z Prokuraturą Rejonową dla Wrocławia Fabrycznej.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna w wyniku prowadzonych intensywnych działań operacyjnych zatrzymali 15 maja br. mężczyznę podejrzanego o napaści do jakich dochodziło w ostatnim czasie m.in. w środkach komunikacji miejskiej we Wrocławiu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 25-latek bez powodu atakował przypadkowe kobiety (w tym także małoletnią) uderzając je w twarz, głowę oraz inne części ciała. Policjanci udowodnili do tej pory podejrzanemu 9 tego typu przestępstw w okresie od grudnia 2022 roku do 12 maja 2023 roku. Sprawca działał m.in. w tramwajach i galeriach handlowych na terenie Wrocławia.

Cała sprawa prowadzona jest w ścisłej współpracy z Prokuraturą Rejonową dla Wrocławia Fabrycznej. Sąd na podstawie zgromadzonych materiałów i dowodów wydał już postanowienie wobec podejrzanego o tymczasowym areszcie na 3 miesiące. Przypomnijmy, że za tego typu czyny grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

KMP we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Komentarze (0)