komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

niedziela, 28 lutego 2021

Romana, Ludomira

Bepłatne, akademickie warsztaty dla uczniów szkół ponadpodstawowych

wtorek, 23.2.2021 14:58 , komentarze: 0
kategorie artykułu:

Rozpoczęły się zapisy na otwarte, bezpłatne warsztaty naukowe dla uczniów szkół ponadpodstawowych w Polsce, organizowane wspólnie przez Fundację Adamed i Politechnikę Warszawską. Polscy nastolatkowie, zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi, mają do wyboru 6 weekednowych zajęć, wśród nich dotyczące projektowania nowych leków, produkcji współczesnych kosmetyków, czy przedstawiające podstawy mikrobiologii i elektrochemii.
Warsztaty będą młodych ludzi szansą na rozwinięcie swoich pasji oraz na poznanie nauki na akademickim poziomie. Odbędą się w formie zdalnej, ale w przypadku części tematów organizatorzy przewidzieli przesłanie uczestnikom zestawów pomocy edukacyjnych. Pozwolą one na samodzielne wykonanie w domu pewnych zaprezentowanych eksperymentów. Wziąć udział w zajęciach może młodzież z calej Polski.
Naukowe spotkania z Politechniką Warszawską zorganizowane są w ramach programu naukowego ADAMED SmartUP. Dodatkowe informacje nt. zajęć oraz programu znajdują się pod linkiem: Warsztaty dla polskich uczniów

 

Wasze komentarze

piątek, 26.2.2021 15:41
piątek, 26.2.2021 13:10
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele