komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

wtorek, 29 września 2020

Michala, Gabriela

Bądź jak Kubacki - wrocławski klub Judo Tigers rekrutuje!

czwartek, 29.8.2019 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 889
kategorie artykułu:

Już od nowego roku szkolnego dzieci w wieku 4-16 lat mają szansę spróbować swoich sił w judo. Klub sportowy Judo Tigers zaprasza na zajęcia oferując nowym zawodnikom pierwszy miesiąc treningów gratis. Rekrutacja potrwa do 31 października. Na nowe Tygrysy czekać będzie potężna dawka sportowych treningów, tematyczne wyjazdy i mnóstwo dobrej zabawy w ponad 18 lokalizacjach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. 

Nowe Tygrysy mogą przez pierwszy miesiąc trenować i poznawać judo za darmo. Przed zapisami warto również wpaść na specjalne lekcje pokazowe dla dzieci i młodzieży w kilkunastu szkołach i placówkach sportowych. Zajęcia poprowadzą trenerzy Judo Tigers. Każdy będzie mógł przyjść i spróbować swoich sił w judo na specjalnie przygotowanej macie. Rodzice będą mieli również okazje zadać pytania trenerom i dowiedzieć się więcej na temat zajęć.

Nie tylko treningi

Klub Judo Tigers wyróżnia atmosfera i zaangażowanie w rozwój młodych sportowców. - Tworzymy zaangażowaną społeczność zawodników, rodziców, trenerów i wszystkich sympatyków judo. Spędzamy razem czas podczas licznych integracji, tworzymy najbardziej dopingującą strefę kibica podczas turniejów i przenosimy się do różnych światów podczas tematycznych wyjazdów sportowych. Chcemy pokazać, że ten sport łączy w sobie rozwój sprawności fizycznej z kształtowaniem charakteru, nauką dyscypliny i szacunkiem do drugiego człowieka. Stawiamy na naukę poprzez świetną zabawę i zdrową rywalizację - mówi Michał Zamęcki, trener i założyciel klubu Judo Tigers. Na zajęcia można zapisać się poprzez internetowy formularz rejestracji dostępny na stronie klubu.

Tutaj trenują Tygrysy

Judo Tigers to klub sportowy dla dzieci i młodzieży w wieku 4-16 lat działający we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach od 2010 roku. Dziś młodzi sportowcy mają szansę trenować judo pod banderą Tygrysów w ponad 18 lokalizacjach Dolnego Śląska, ucząc się zasad i filozofii judo od medalistów Mistrzostw Polski. We Wrocławiu zajęcia odbywają się w kilku lokalizacjach. Są to dzielnice Zakrzów, Stare Miasto, Grabiszyn, Leśnica, Złotniki, Swojczyce, Pawłowice, Kuźniki oraz Bielany Wrocławskie. Ponadto Tygrysy trenują również w Oławie, Oleśnicy, Strzelinie, Marcinkowicach, Miękini, Kobierzycach, Lutyni i Karwianach

Foto. Judo Tigers 

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 7 godz temu
wczoraj, 23 godz temu
poniedziałek, 28.9.2020 13:13
czwartek, 24.9.2020 13:40
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki