Auto Stop Race 2016. Zapisy ruszają w nocy z 26 na 27 marca!

poniedziałek, 7.3.2016 13:19 3262 0

Podczas tegorocznej majówki, a dokładnie 30 kwietnia z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu znów wystartuje największy na świecie wyścig autostopowy.

To już ósma edycja Auto Stop Race i tym razem zabierze swoich uczestników do włoskiej Tarquinii, oddalonej od Wrocławia o 1650 km. Co roku udział w wyścigu bierze ponad 1000 studentów z całej Polski, którzy mają za zadanie przebycie całej trasy jedynie za pomocą autostopu. Na najszybszych na mecie czekać będą cenne nagrody, jednak żeby je otrzymać, będą musieli wykazać udokumentowaną trasę przejazdu, za pomocą zdjęć i specjalnie przygotowanego formularza.

Zapisy zaplanowane są na noc z 26 na 27 marca. Rozpoczną się dokładnie o godzinie 24:00. Pary obawiające się konkurencji podczas zapisów, będą miały możliwość wsparcia wyścigu poprzez projekt na portalu www.polakpotrafi.pl, w zamian za co zostaną nagrodzeni pakietem startowym, a także innymi ciekawymi i wartościowymi upominkami.

Aby wziąć udział w wyścigu, należy mieć więcej niż 18 i mniej niż 30 lat, a dodatkowo przynajmniej jedna osoba w parze musi posiadać status studenta. Dla zainteresowanych osób, które nie mogą znaleźć partnera do podróży, bądź chcą pojechać z nowym znajomym rozwiązaniem jest "parownik".

Dodaj komentarz

Komentarze (0)