komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 8 sierpnia 2020

Cypriana, Emiliana

Agresywny 33-latek zdemolował mieszkanie matce. Kobieta mówiła, że jej syn jest nieobliczalny

środa, 10.7.2019 15:29 , komentarze: 0 , odsłony: 1613
kategorie artykułu:

Wrocławscy policjanci podejmują dziennie około 400 interwencji. Nie ma dnia, aby funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu nie byli zmuszeni wykonywać czynności wobec osób niebezpiecznych i agresywnych, często z narażeniem własnego życia. „Mężczyzna biega po podwórku z nożem” – tak brzmiało zgłoszenie policyjnej interwencji, na którą pojechali policjanci wrocławskiej prewencji.

Świadkowie obecni na podwórku wskazali policjantom klatkę schodową, do której uciekł agresywny mężczyzna. Miał wymachiwać nożem i być bardzo pobudzony. Policjanci ustalili mieszkanie, w którym mógł się on ukryć. Gdy funkcjonariusze zapukali do lokalu, drzwi otworzyła wystraszona kobieta. Jak się okazało, była to matka sprawcy, która poinformowała, że od kilku dni jej syn zachowuje się bardzo agresywnie. Groził jej, zdemolował mieszkanie, zniszczył drzwi, meble oraz wyrzucał sprzęt przez okno. Kobieta czuła się zagrożona i mówiła, że jej syn jest nieobliczalny.

Policjanci zatrzymali agresywnego 33-latka. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Trafił prosto na Komisariat Policji Wrocław Grabiszynek, a następnie do policyjnego aresztu. Mężczyzna będzie teraz musiał odpowiedzieć za zniszczenie cudzej rzeczy, a także za stosowanie gróźb karalnych. Grozić mu może kara do 5 lat pozbawienia wolności.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 3.8.2020 00:00
środa, 29.7.2020 13:18
poniedziałek, 27.7.2020 12:53
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele