26.09. WKS Śląsk - Wisła Płock na Stadionie Wrocław

niedziela, 19.9.2021 12:13 302 0

Twierdza Wrocław ma się bardzo dobrze - WKS jest niepokonany u siebie od marca! W każdym meczu potrzebne jest wsparcie, by podtrzymać tę passę. W niedzielę, 26 września, o godz. 15 Śląsk podejmie Wisłą Płock. Kibicuj z trybu, bo #ToJestTwójKlub!

To będzie bardzo intensywny tydzień na Stadionie Wrocław! W czwartek, 23 września, WKS podejmie Termalikę w Fortuna Pucharze Polski - bilety na to spotkanie TUTAJ - a już kilka dni później wrócimy do zmagań w PKO Ekstraklasie. O trzy punkty wrocławianie powalczą z Wisłą Płock.

Bilety na mecz można kupować tradycyjnie - za pośrednictwem systemu on-line na stronie bilety.slaskwroclaw.pl - w punktach stacjonarnych (lista poniżej) oraz w kasach przy ul. Oporowskiej 62. Sprzedaż z przestrzeganiem wszelkich środków ostrożności, ograniczających ryzyko transmisji wirusa, odbywać się będzie jedynie od poniedziałku do piątku, w godz. 10-17. Kolekcjonerzy biletów mogą wówczas nabyć wejściówki ze specjalnym, nowym wzorem. Przypominamy, że bilety kupowane on-line są tańsze od tych w punktach stacjonarnych, a kasy na Oporowskiej 62 i przy Stadionie Wrocław będą nieczynne w dniu meczu!

CENNIK

BILETY VIP

SPRZEDAŻ STACJONARNA

Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.

11. Centrum Handlowe Marino, Salon Canal+, ul. Paprotna 7, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

12. Kasy biletowe przy ul. Oporowskiej 62, czynne od poniedziałku do piątku, w godz. 10-17.

PARKING
Przypominamy o zasadach parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i nim zarządza. Zasady dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty został nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie uległa forma opłat za bilet - są one uiszczane po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych. Płatność może zostać zrealizowana wyłącznie kartą płatniczą!

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:

 

Zapraszamy na trybuny i do głośnego dopingu! Napiszmy razem nowy rozdział w historii wrocławskiego klubu. Zachęcamy do zakupu koszulek meczowych Śląska Wrocław - domowej i wyjazdowej - KUP TERAZ!

Źródło: slaskwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Komentarze (0)