22 marca oficjalna prezentacja Betard Sparty Wrocław. Spotkaj się z wielokrotnymi mistrzami Polski

piątek, 22.3.2024 09:43 155 0

Żużlowi wicemistrzowie Polski 2023, Betard Sparta Wrocław, są gotowi na nowy sezon. Zanim wyjadą na tor, już 22 marca spotkają się z kibicami podczas oficjalnej prezentacji w Magnolia Park. To świetna okazja na wspólne zdjęcia i zdobycie autografów.

W tym sezonie pięciokrotny drużynowy mistrz Polski znów chce powalczyć o złoto. Betard Sparcie Wrocław będzie można kibicować m.in. na torze żużlowym na terenie Stadionu Olimpijskiego, a już jutro (piątek, 22 marca) pojawi się okazja, by osobiście spotkać członków wrocławskiego zespołu. W Magnolia Park odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny na sezon 2024.

— To oznacza, że rozpoczęcie sezonu zbliża się do nas wielkimi krokami, a my chcemy kolejny rok z rzędu dać kibicom możliwość spotkania się z zawodnikami, zanim wyjadą na tor — mówi Adrian Skubis, rzecznik prasowy Betard Sparty Wrocław.

W tegorocznej prezentacji wezmą udział wszyscy zawodnicy tworzący Betard Spartę Wrocław w nadchodzącym sezonie, w tym kapitan drużyny Maciej Janowski oraz trzykrotny indywidualny mistrz świata Tai Woffinden, a także członkowie sztabu szkoleniowego.

Po części oficjalnej fani żużla będą mieli niecodzienną okazję, by osobiście spotkać swoich idoli i zrobić sobie wspólne zdjęcia. Zawodnicy Betard Sparty Wrocław będą też rozdawać autografy. Drużyna przygotowała dla swoich kibiców niespodzianki, a także konkursy, w których do wygrania będą nagrody związane z klubem. — Przygotowaliśmy różnorodne atrakcje. Chcemy, aby każdy mógł poczuć przedsmak niezwykłej atmosfery, która już niebawem zapanuje na Stadionie Olimpijskim — zapowiada Adrian Skubis.

Prezentacja zacznie się o godz. 19 na placu eventowym przy sklepach Jubitom i YES (wejście od strony ul. Legnickiej). Wstęp wolny.

Dodaj komentarz

Komentarze (0)