komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 18 lutego 2019

Szymona, Konstancji

22-latek zniszczył elewację sklepu malując graffiti. Znaleźli go policjanci

czwartek, 7.2.2019 11:30 , komentarze: 0 , odsłony: 282
kategorie artykułu:

Wrocławscy kryminalni w wyniku podjętych działań operacyjnych, namierzyli oraz zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o uszkodzenie mienia. Jak ustalili funkcjonariusze, 22-latek sprayem, na elewacji jednego z osiedlowych sklepów, namalował bliżej nieokreślone rysunki. Nie spodziewał się jednak, że policjanci przyjdą po niego do domu. Mężczyzna do wszystkiego się przyznał. Usłyszał już zarzut. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

       Fot. Pixabay

Funkcjonariusze Wydział Kryminalnego z Komisariatu Policji Wrocław-Fabryczna, otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu elewacji osiedlowego sklepu. Nieznany mężczyzna farbą w sprayu wymalował na ścianie bliżej nieokreślone graffiti.

Policjanci wykonali szereg czynności operacyjnych, których wynikiem było ustalenie tożsamości wandala. Mundurowi pojechali następnie do miejsca jego zamieszkania.

Mężczyzna, który otworzył drzwi okazał się być szukaną przez nich osobą. Na widok policjantów przestraszył się i próbował jak najszybciej zamknąć drzwi. Nie udało mu się to jednak i został od razu zatrzymany.

22-latek początkowo twierdził, że nie wie o co chodzi. Jednakże po zobaczeniu zebranych materiałów dowodowych, do wszystkiego się przyznał. Mężczyzna wyraził skruchę i szczere chęci naprawienia szkody. Pytał nawet w jaki sposób może pomóc podczas usuwania rysunku.

O dalszym losie 22-latka zadecyduje sąd.

Mężczyzna usłyszał już zarzut niszczenia mienia. W świetle obowiązujących przepisów, grozi mu za to kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze


dzisiaj, 12 godz temu
niedziela, 17.2.2019 19:07
niedziela, 17.2.2019 13:34
piątek, 15.2.2019 15:59
czwartek, 14.2.2019 11:00
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork