komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

poniedziałek, 18 czerwca 2018

Marka, Elzbiety

18 czerwca - na tych ulicach policja kontroluje prędkość

dzisiaj, 10 godz temu , komentarze: 1 , odsłony: 369
kategorie artykułu:

Policjanci w codziennej służbie realizują wiele różnego rodzaju zadań na drogach Wrocławia i powiatu wrocławskiego, mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa pieszym, a także użytkownikom jednośladów i pojazdów silnikowych. Działania funkcjonariuszy wpływają też na ilość wypadków i kolizji, których jak wiemy, niejednokrotnie główną przyczyną bywa nadmierna prędkość. Dziś policjantów kontrolujących jak szybko jeżdżą kierowcy i czy robią to zgodnie z przepisami spotkamy m.in. na ...

ulicach: Żmigrodzkiej, Pełczyńskiej, Legnickiej, Granicznej, Grunwaldzkiej, Kochanowskiego, Brucknera, Wyszyńskiego Jeziorańskiego oraz Grabiszyńskiej.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu kontrole pomiaru prędkości realizować będą też w takich miejscowościach jak: Sobótka, Długołęka, Byków oraz Borowa.

Na drogach spotkamy też funkcjonariuszy pełniących służbę w radiowozach, które wyposażone są w wideorejestratory. Policjanci w takich właśnie autach działać będą m.in. na obwodnicy Leśnicy, na drodze wojewódzkiej nr 368 oraz na drogach krajowych nr  S8 i 5.

Mundurowi podczas kontroli sprawdzą także trzeźwość kierowców, stan techniczny pojazdów, obowiązkowe wyposażenie, a także wymagane do kierowania dokumenty.

Działaniami objęci zostaną wszyscy użytkownicy pojazdów, a ich celem nadrzędnym jest zapewnienie bezpieczeństwa pieszym oraz kierowcom. Tego typu kontrole zmierzające też w konsekwencji do ograniczenia ilości wypadków i kolizji, będą cyklicznie realizowane przez policjantów.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

piątek, 15.6.2018 22:39
Radio LUZ
Radio LUZ
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Księgarnia Psyche
Księgarnia Psyche
biura do wynajęcia
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Super TAXI
Super TAXI