komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 2 lipca 2020

Jagody, Urbana

12-latka okradła w szkole swoich rówieśników. Sprawą zajęła się policja

środa, 15.5.2019 18:07 , komentarze: 0 , odsłony: 949
kategorie artykułu:

Policjanci z komisariatu na wrocławskim Śródmieściu, ustalili osobę odpowiedzialną za kradzieże w jednej z miejscowych szkół. Okazało się, że za tą sprawą stoi 12-latka, która zabierała przedmioty innych uczniów ze szkolnej szatni. Jej łupem padła m.in. deskorolka i hulajnoga. Działając w tej sprawie, funkcjonariusze przeanalizowali szczegółowo zapisy z kamer monitoringu, co doprowadziło do zlokalizowania nieletniej. Dalsze decyzje w jej sprawie podejmie teraz sąd rodzinny.

      Fot. Pixabay

Funkcjonariusze Wydziału ds. Nieletnich i Patologii z Komisariatu Policji Wrocław Śródmieście, otrzymali zgłoszenie o kradzieży przedmiotów należących do uczniów jednej z miejscowych szkół. Policjanci niezwłocznie zajęli się sprawą, by ustalić kto jest sprawcą tych przestępstw.

Ustalenia operacyjne funkcjonariuszy i szczegółowe analizy zapisów z kamer monitoringów, pozwoliły na wytypowanie osoby podejrzewanej o te czyny. Okazało się, że jest to 12-letnia mieszkanka Wrocławia. Nieletnia wchodziła do szkolonej szatni i zabierała przedmioty należące do rówieśników. Jej łupem padły m.in. markowa deskorolka i hulajnoga. Obecnie funkcjonariusze sprawdzają, czy były to jedyne kradzieże na koncie uczennicy.

Mundurowi sprzęt już odzyskali i zwrócili właścicielom, a teraz sprawą 12-latki zajmie się sąd rodzinny.

/KMP Wrocław

 

Wasze komentarze

poniedziałek, 29.6.2020 11:50
poniedziałek, 29.6.2020 11:07
2
czwartek, 25.6.2020 12:26
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki