komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
LOTTO
FORUM

niedziela, 17 lutego 2019

Aleksego, Zbigniewa

[ZDJĘCIA] 16 Dzień Wyścigowy na Partynicach

poniedziałek, 8.10.2018 11:00 , komentarze: 0 , odsłony: 900
kategorie artykułu:

Fugitif Davo powożony przez swojego trenera i właściciela Romana Mateusiaka odniósł kolejne zwycięstwo, wygrywając Nagrodę Cancanniere. Poprowadziła Cokablanca (Bartłomiej Żakowski). Przed wejściem w ostatni zakręt wyprzedził ją Fugitif Davo, a w ślad za nim podążył Elak Vasterbo (Jindrich Klaubenschak) i na ostatnich metrach wyprzedził rywala, został jednak zdyskwalifikowany za galop na finiszowej prostej. W tej sytuacji drugie miejsce zajął Exocet de Tortuga (Magdalena Kieniksman), a trzecia była Demm Dirac (Paweł Ostrycharz).

Magrodę General du Pommeau wygrał Daddy Cool Blue powożony przez Tarasa Salivonchyka. Celownik jako pierwszy ze znaczną przewagą minął Diego du Bellay (Robert Kieniksman), ale na finiszowych metrach zagalopował i został zdyskwalifikowany. Drugie miejsce przypadło Dogmie (Paweł Ostrycharz), trzeci był Diable Maya (Bartłomiej Żakowski). Trenerką zwycięskiego konia jest Anna Frontczak-Salivonchyk, a właścicielem Paweł Myśliwczyk.

W pierwszej z gonitw dla koni pełnej krwi angielskiej Jelly pod Janem Kołakowskim na finiszowej prostej łatwo oderwała się od Banja Luki (Kateryna Suleymanova) i z przewagą dwóch i pół długości pierwsza minęła celownik, trzecia była Taneda (Konrad Mazur). Zwycięską klacz trenuje Elwira Porębna.

Niespodzianką zakończyła się gonitwa o Nagrodę Tenor de Baune. Wygrała ją prowadząca od startu Ukamaya Verderie powożona przez swoją trenerkę i właścicielkę Magdalenę Kieniksman. Podążająca tuż za nią w dystansie Baliverne Buroise (Janusz Misiek) miała problemy przed wejściem w ostatni zakręt i na finiszowej prostej musiała odrabiać straty, ostatecznie kończąc wyścig na drugiej pozycji; trzeci był Vocean (Maria Bończak).

Drugi wyścig folblutów pewnie na swoją korzyść rozstrzygnął Tanatos pod Konradem Mazurem. Drugi finiszował Koniak (Natalia Hendzel), trzecia była dyktująca tempo w dystansie Semla (Kateryna Suleymanova). Zwycięskiego konia trenuje Patrycja Kłóś, a właścicielem jest Adam Łabędzki.

Nagrode Roquepine wygrała faworytka Barbariska z Tarasem Salivonchykiem w sulce. Druga była Usita (Witold Sudoł), trzeci na celowniku zameldował się Brandy Hornline (Magdalena Kieniksman). Trenerką zwyciężczyni jest Anna Frontczak-Salivonchyk, właścicielami – oboje Państwo Salivonchyk.

Ostatni wyścig dnia, Nagrodę Bellino II, wygrała Ellipse du Dome powożona przez swoją trenerkę i właścicielkę Magdalenę Kieniksman. Druga był Eva des Aiglons (Vasyl Finchuk), trzecia Eternity de Ginai (Hubert Bagiński).

Foto: agataw.pl

 

Wasze komentarze


czwartek, 7.2.2019 19:31
niedziela, 3.2.2019 17:32
sobota, 2.2.2019 08:00
piątek, 1.2.2019 08:00
poniedziałek, 28.1.2019 09:35
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele
Praca na GoWork
Praca na GoWork